Hugo Vapor Asura GT228 [Novinka]

Tak tohle vypadá celkem zajímavě. To byla první myšlenka, co mi proběhla hlavou, když mi náš šéfredaktor Michal poslal odkaz. Hugo Vapor je známý výrobou… poměrně neobvykle vyhlížejících gripů. Asura GT228 je na tom naštěstí o mnoho lépe.

Asura GT288 se představuje jako squonk nesquonk mod. Proč taková slova?
Inu asi proto, že je možné grip využívat jako obvyklý grip, a nebo je možno k němu docvaknout squonkovací lahvičku a udělat si tedy z modu plnohodnotný elektronický sguonker.

Jsem docela zvědavý, jak se tvůrci popasovali s vedením liquidu od lahvičky. Protože jak můžeme vidět, tak na zadní straně modu je otvor pro vedení liquidu. Tzn nepočítejte s klasickou hadičkou, liquid je zde veden trubičkou. Osobně by mě zajímalo, jak dobře je zatěsněné vedení liquidu, nemám v oblibě liquidem opatlané gripy. Další nevýhodu spatřuji v tom, že je prakticky nad slunce jasné, že po odpojení squonk modulu vyteče liquid z vedení v těle modu. To znamená, že bude mít člověk zamatlané nejen ruce, ale i grip. Pokud to tedy výrobce nemá ošetřené zpětnou klapkou, o čemž pochybuji.

Na mod je možné našroubovat maximálně 26mm atomizér bez přesahu. Cokoli většího už bude přečuhovat.


Když se tak podívám na fotku nad tímto textem, tak mi v hlavě běží myšlenka, že někdo obšlehl tvarem starší Wismecy 🙂

Těšit vás na gripu bude jistě maximální výkon, který je posazen na hranici 228 W a 8ml lahvička pro liquid v odpojitelném modulu, Co se mi na gripu však líbí, je velký OLED displej, který zobrazuje všechny důležité údaje, a co se mi líbí velice, je zobrazení stavu jednotlivých baterií. Pravda, displej není nejpřehlednější, ale zas tak strašné to není. Samozřejmě na vás čeká dnes již standardní paleta funkcí pracovních režimů.

 

Hugo Vapor vyrábí Asuru GT228 v pěti barvách, takže si jistě vyberete 🙂