HONEY BOBBA by Adam’s Vape [RECENZE]

HONEY BOBBA by Adam’s Vape..

Bubble Tea je dnes docela v módě. Já sice tento výstřelek doby moc nemusím, ale proč ho neochutnat jako aroma do liquidu, že? ?

Honey Bobba se ukrývá v klasické 60ml lahvičce. Je to obyčejná verze lahvičky. Žádnou originální Chubby gorilla nečekejte.
Na dně lahvičky je 12 ml aromatu, které po zalití bází tvoří 20 %, takže klasická koncentrace, která je dnes běžná..
Já jsem použil bázi 80/20 a použil jeden booster 10 mg. Takže jsem někde na 1.67 mg/ml nikotinu ?

Oficiální popis:
Sladký bubbletea se dvěma druhy exotických melounů v kombinaci s jemným podtónem lehkého krému..

Vůně je hlavně melounová, pouze s lehkým nahořklým tónem. Žlutý meloun v ní naprosto dominuje, ale v pozadí je znát lehký čajový ocásek..
Barva je stále stejná. Už mi tu leží přes měsíc a stále je liquid vlastně bezbarvý..

Když se na to podívám po stránce chuti, tak druhý den po namíchání to byla jedna velká melounová jalovice. Prostě nic moc. Nuda..
Znatelně se chuť zlepšila až po necelých dvou týdnech, kdy se medový meloun lépe odležel a zároveň trošku více zesládl. Bohužel nějaký krém, je stále spíše utopie. Samozřejmě 90 % chuti tvoří meloun, ale v pozadí je cítit i cosi, co mi připomíná čaj. Rozhodně tam nehledejte černý čaj. Jen lehký a jemný, bílý čaj. Tato chuť se projevila až později. Ze začátku byla cítit velmi slabě. Melouny ji až příliš zakrývaly.
Celkově je Honey Bobba docela dosti sladký. Chybí mi v něm trošku svěžesti. Ať už z klasického vodního melounu, nebo třeba z trošky citrusů. Vůbec bych se nezlobil za ždibec cooling agentu. Takhle jak je, mi celá receptura přijde nedotažená. Dobré to je, ale bohužel jen dobré. Škoda..

Za mě 6/10..