GREEN WITH ENVY by ChefsVapour Concentrates

GREEN WITH ENVY by ChefsVapour Concentrates..

Toto aroma jsem vyhandloval od jedné dobré duše z jedné skupiny o vapingu. Původně jsem neměl v úmyslu psát recenzi, ale slíbil jsem původnímu majiteli názor, takže to vezmu z jedné vody na čisto. Byla by škoda toto zajímavé aroma nenapsat ?

Green with Envy jsem namíchal přesně dle doporučení výrobce, takže na 18,5 %..
Pouzil jsem bázi 80/20 ve prospěch glycerinu, aby nebyl výsledný liquid řídký jak voda ?
Vyrobil jsem 50 ml (9,25 ml aromatu a 40,75 ml báze)

Popis říká, že se jedná o kombinaci Absinthu, černého rybízu, limetky a cooling agentu..

Vůně je hodně zvláštní a věřím, že spoustu lidí odradí, aby to ochutnali. Tak trošku voní jako čistidlo na záchod. A i ta barva tomu dojmu dopomáhá ?

Nevím jak vy, ale já rád zkouším tyhle kontroverzní chutě. Konkrétně třeba Reactor Pluid od Solub Arome, který je vizuálně i popisem velice podobný, považuji za velmi dobrý..
Když jsem Green With Envy poprvé ochutnal druhý den od namíchání, tak mi ta chuť skutečně připomínala nějaké čistidlo. Sice jsem cítil především chuť anýzu a rybízu, ale celou chutí se nesla taková „dezinfekční“ chuť. Zklamaný jsem lahvičku fláknul zpět do skříně..

Cirka po týdnu, když jsem (jako každý den) motal nový build do kapáku a hledal ve skříni Dinnerku na recenzi, mi ten zelený blivajz opět padl do oka. Tak jsem ho prostě nakapal ?
A vapere, div se, ta dezinfekce byla pryč. Asi vytěkala, těžko říci ?
Ale teď jsem už cítil pouze jemnou chuť anýzu doplněného svěžím rybízem. Na dochuti je znát lehce limetka, která mi občas připomíná citrónovou trávu..
Při výdechu nastupuje onen cooling agent, který je zde velice jemný a v příjemné míře ?

Pokud se rozhodnete, že si Green With Envy koupíte, tak rozhodně nedejte na první chuťový dojem, ale dejte tomu čas. Pokud nemáte zkušenosti s takovými aromaty, tak radši kupte jen malou lahvičku, ať se Vám to pak doma neválí ?
Tohle je přesně ta kombinace chutí, které musíte přijít na chuť, a věřím, že pokud vám zachutná, tak se k ní budete rádi vracet ?

Abych pravdu řekl, tak mně osobně chutná více Reactor Pluid, protože není tolik cítit ten anýz. Ale jinak je to vynikají aroma, které ale prostě není a nikdy nebude pro každého ?

Za mě 9/10..