GRAPE by JAM MONSTER [RECENZE]

GRAPE by JAM MONSTER..

Dnes se zaměříme na poslední aroma z řady Jam Monster. Tentokrát je to kombinace s hrozny. Já osobně hroznová aromata moc nemusím, pokud nejsou s ledem, takže mě dnešní Grape, může maximálně tak překvapit ?

Jam Monster obsahují 20 ml aromatu, které se ukrývá v originální 60ml Chubby lahvičce. Výrobce neuvádí doporučený poměr složek PG/VG, tak jsem aroma zalil bází v poměru 80VG/20PG a naboostroval na 1.7 mg nikotinu..
Oproti tomu uvádí, že se jedná o kombinaci 50 % ovocného džemu, 25 % másla a 25 % toastu..
Při dodržení postupu míchání se dostanete na 33.33% koncentraci aromatu vůči bázi. Zdá se to dost, leč v dnešní době je to zcela běžná koncentrace (naředit jde vždy) ?
Doporučená doba zaležení, jsou 2 týdny..

Oficiální popis:
Recept na tu nejlepší příchuť činí 50 % hroznový džem, 25 % máslo a 25 % toast. Ochutnejte naprosto jedinečný džem s toastem, který nemá ve světě vapingu konkurenci!

Grape je první aroma od Jam Monster, ve kterém je skutečně cítit to, z čeho se skládá. Hrozny jsou výrazně cítit, na rozdíl od ostatních liquidů, které prostě jen sladce voněly ?
Dokonce zde cítím i to máslo..

Barva je naprosto totožná s Blueberry. Je jen lehce nažloutlá..

Abych pravdu řekl, tak první ochutnání po třech dnech zaležení nebylo nic moc. Chuť hroznů byla až příliš aromatická. Nedovedl jsem si představit, že bych v tomto stavu odvapoval celou lahvičku. Naprosto přebila všechny ostatní složky. Ani po týdnu to stále nebyla žádná sláva. I když už bylo trošku znát toastové těsto, tak stále byly hrozny až příliš dominantní. Změna k lepšímu nastala až mezi druhým a třetím týdnem. Po této době se hroznový džem trošku usadil a zjemnil. I když je stále výrazný a sladký, tak už dovolí vyznít i ostatním chutím. Máslo je sice stále daleko v pozadí, ale docela slušně jsou cítit toasty ?

I když toto aroma není a ani nikdy nebude můj šálek kávy, tak asi nemám nic proti. Co nechutná mně, může chutnat jiným. Já moc nemusím hrozny a ani tohle aroma mě o opaku nepřesvědčilo. I když jsou chutě v pořádku, žádná chemka atd., tak Grape jsem měl naposledy ?

Za mě 6.5/10..