Grandmaster[RECENZE]

Ochutnejte vyváženou chuť jemného, smetanového burákového másla a banánového krému, zalitého sametovým karamelem, který tvoří výrazně bohatý chuťový mix – popis výrobce tohoto údajně prémiového, luxusního hotového liquidu.

Liquid se prodává v poměru VG/PG 50/50 v silách nikotinu 3 – 6 – 12 mg. Tak i já ho proženu svým Skylinem s osazenými nichromovými Staple spirálkami.

Liquid má světle hnědou barvu. A vůně? Nedokáži přesně rozpoznat, ale je příjemná.

Dnes začnu netradičně od konce. Chuť při vapování je hodně příjemná, smetanově jemná. Ale bohužel jednotlivé složky jsou dosti provázané do takové neurčité chuti. Kdybych neznala předem popis, tak bych těžko uhodla, o co se konkrétně jedná.?

Ano, burákové máslo se v chuti najde, je lehounce slané a na jazyku pak chvilku zůstává jeho typická chuť, ale jen hodně slabá. Taktéž banán, resp. banánový krém. Jen lehký náznak. Je jen na vás, kterou složku si budete představovat více, žádná z nich nevyčnívá. Jen sametový karamel mi uniká. Ale možná je ho tam jen malinko, na zjemnění slané chuti burákového másla.

Být tento liquid za normální peníze, možná si ho pořídím. Chuť je nejenom jemná, ale řekla bych i uklidňující. Zavřu oči, potáhnu a je to docela blažený pocit. Není totiž nijak intenzivní.?

Na druhou stranu já od liquidu očekávám jasně rozpoznatelnou chuť, a to mi Grandmaster neposkytuje. Takže bych řekla asi okřídlené „neurazí, ale ani nenadchne“. V něčem mě nadchnul, v něčem zase dost zklamal. Prostě liquid patřící do skupiny těch, na které si každý musí udělat svůj úsudek sám. Spoléhat v tomto případě na chutě druhých by bylo hodně zavádějící.?

Jo, a abych nezapomněla, chudáci spirálky.

A nechá se oficiálně koupit i v ČR, ale za 249,-Kč za 10ml. Za tuto cenu dostanete liquid v luxusní krabičce válcovitého tvaru z tvrdé lepenky. ?

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 6/10

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!