GOLD BLEND od Nasty Juice[Recenze]

Tak dnes začneme s recenzemi tabákové řady od Nasty Juice. Musím se ale přiznat, že tabákové příchutě vůbec nevapuji, už ani nevím, kdy jsem je zkoušela naposledy?Prostě mi nechutnají. Takže se příznivcům tabákovek omlouvám, ale můj pohled může být dosti zkreslený.

Tato řada je opět v 60ml lahvičce, ve které se nachází 50 ml e-liquidu a prostor pro dolití 10 ml báze či boosteru. Lahvičky jsou klasického typu Gorilla, ve tmavém provedení. Jsou vloženy do plechové krabičky lichoběžníkového půdorysu, ve které se navíc na luxusním papíru nachází certifikát kvality se základními údaji. Už jen toto je puncem jisté výjimečnosti.
Liquid je vyráběn v poměru 70VG/30PG.

Zkušebním atomizérem je Vapor Giant V5S na DL a Skyline na MTL. Vše tradičně s nichromovými spirálkami od Stiffa.

Popis výrobce praví, že tento liquid je směsí vybraných tabáků s lehkým nádechem mandlí.

Barva liquidu je světle žlutá. A vůně? No, řekla bych prostě tabáková.?

A nyní se nějak musím popasovat s popisem chuti. Jako pro milovníka ovocných či buchtových příchutí moc nevím jak na to.
Celé mi to hodně věrohodně připomíná klasickou cigaretu. Tabák není nijak těžký, spíše hodně jemný. A není ani trochu sladký.

Po dlouhé době jsem si připomněla vůni přeplněného popelníku. Skutečně tam hodně jasně cítím chuť popela. Takovou tu suchou. ?

Celé je to zjemnělé nějakou oříškovou příchutí. Ale opravdu hodně decentně. Jestli jsou to přesně mandle, to prozatím rozpoznat nedokáži, na to mé chuťové buňky nestačí.

Edit: Ale jo, nakonec i ty mandle cítím, stačilo si připomenout jejich lehce hořkou chuť.

Nemohu říci, že mi Gold Blend chutná. Ale na to neberte zřetel, prostě nejsem tabáková. Na druhou stranu mě tato příchuť ani nijak neuráží. Dokonce bych vyznavačům tabáků toto doporučila všemi deseti. Schválně by mě zajímal názor někoho, kdo již měl možnost tuto příchuť vyzkoušet. Písněte kdyžtak do komentáře pod tuto recenzi.?

Liquidy řady Tobacco se nechají zakoupit na zahraničních shopech za cenu cca 350 Kč + doprava.

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 7,5/10 (hodnocení jak mě osobně chutná by bylo asi tak 5/10, při hodnocení pouze věrohodnosti a souladu s popisem výrobce by bylo 10/10 – takže výsledná známka je průměrem těchto dvou údajů).

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!