GOATA GUN by The Fuu[Recenze]

Výrobce praví, že se jedná o jedinečnou příchuť nabitou zajímavou chutí, připomínající angreštové želé. Lehce citrónová, lehce nakyslá, lehce chladivá, ale naprosto výborná.
 
Tento liquid patřící do řady Fuug Life se prodává tradičně v silách nikotinu 0 – 3 – 6 mg. Poměr VG/PG činí 60/40.
 
Zkušebním atomizérem budou Vapor Giant V5S a Vapor Giant Go 4 na tovární hlavy. Vůně je taková hodně zvláštní. Ovocná, ale nedokáži rozpoznat, o jaké konkrétní ovoce se jedná.
 
Popis příchuti od prodejce mi připomíná něco ve stylu ani oblečená, ani nahá. Od všeho trochu, ale nic pořádně. A vlastně tak se mi jeví i chuť při vapování.
 
Je to ovocné, je to docela svěží, je to lehce kyselé, není to úplně špatné. Jen jako naprosto výborné bych to zcela určitě nedefinovala. ?
 
Angreštovou příchuť jsem asi ještě nikdy neměla možnost vyzkoušet. A popravdě kuličky angreštu jsem už hodně dlouho neměla v puse. Zde se mi tato chuť z mládí docela věrohodně připomněla. Lehce kyselé, lehounce trpké a zároveň i trocha sladkosti. Docela netradiční příchuť, ale docela fajn. Zas něco jiného, zajímavého.?
 
Nemohu proti tomuto liquidu říci nic špatného. Žádná chemická pachuť, ale mé chuťové buňky z něho blahem metr vysoko neskáčou. Pro mě po chuťové stránce lepší průměr. Ale zcela určitě může řadu lidí nadchnout. ?
 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 7,5/10