Ghost Bus Club – Golden Touch [Recenze]

Po čistě dezertových příchutích se s Ghost Bus Club dostáváme na území ovocných příchutí. Tedy ne zcela, na území ovocných dezertových příchutí. Tyto kousky nás čekají dva a v dnešní recenzi se podíváme na Golden Touch, který k dezertovému základu přidává zelené jablko. Custard s jablkem? To zní zajímavě, tak se na něj pojďme podívat.

Popis Golden Touch nám říká, že se jedná o „Vanilkový puding ve spojení se sladkým zeleným jablkem s máslovým krémem a křupavým karamelem.“

Klasická vsuvka na začátek: Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 1000 lidí, 1000 chutí.

Pokud už jste ochutnávali jiné kousky od GBC, neočekávejte v tomto případě takovou bombu. Golden Touch je velmi decentní a nevtíravá dezertová příchuť. Její základ tvoří jemný vanilkový custard, který na rozdíl od Kanpaie působí krémově. Vysloveně bych ho tedy nenazval custardem, spíše jemným vanilkovým krémem. Ten je v chuti doplněný chutí sladkého jablka, které bych oproti popisu označil spíše jako žluté letní jablko.

Chuť jablka není prominentní, není to jako byste namočili jablko do custardu, spíše jako byste ho do custardu velmi jemně nastrouhali. Povětšinou je chuť custardu jablkem spíše ovoněná, při tom je ale chuť jablka přítomna celou dobu. Při některých potazích však jablko o něco více vystoupí, stále však zůstává zabalené do chutě vanilkového krému. Když pak jablko více prostoupí, působí šťavnatým, při tom však stále jemným sladkým dojmem.

V chuti se objevují lehké náznaky máslových krému, které pomáhají podtrhnout chuť jablka, při tom však nejsou tak výrazné jako u jiných aromat, kde máslo může působit trochu dráždivě. Máslové tóny jsou znatelnější snad jen v dojmu, který celá chuť nechává v ústech po výdechu.

Zmíněný karamel také není nijak výrazný, je zde spíše více rozložený do chuti a celou ji lehce doslazuje. Karamel spolu s máslem jsou pak jen lehce výraznější na konci výdechu, kdy chuti dodávají lehký náznak nějaké hutnosti. Tím, že se tento náznak objevuje až na samotném konci, nedělá chuť hutnou jako takovou.

Golden Touch je díky své jemnosti a decentní sladkosti rozhodně dobrou volbou na celodenní vaping. Chuť sice není tak výrazná, jako tomu bylo u předchozích testovaných kousků, tím spíše se dá jet celý den. Kombinace jablka a custardu v tomto případě sice nepatří mezi mé favority, ale jako taková je povedená, vyvážená a jak jsem již zmínil, ne tak hutná.
A komu bych Golden Touch doporučil? Především těm, kteří hledají kompromis mezi dezertovou a ovocnou příchutí, i přes to, že se Golden Touch řadí spíše na pole dezertových příchutí. Stejně tak bych ho doporučil těm, kteří hledají jablečnou dezertovku, ale nechtějí se pouštět na pole štrůdlů či ovocných koláčů.

Ghost Bus Club – Golden Touch dostanete v 60ml lahvičce která obsahuje 20 ml aromatu,  které je potřeba dolít bází a případně boosterem dle svých preferencí. Výrobce udává, že není třeba příchuť odležet, LAvape doporučuje nechat alespoň 7 dní.

Za zaslání Ghost Bus Club – Golden Touch děkujeme prodejci LAvape.cz, kde jej můžete zakoupit.