Geekvape Nova Kit – Na vlně resinu [Novinka]

V posledních zhruba dvou letech se rozmohla móda resinových modů, které kromě toho, že dobře vypadají, dávají vaperům možnost mít alespoň trochu odlišný, ne-li unikátní kousek, jelikož vzory v resinu jsou u každého kousku odlišné.

Nyní se na tento rozjetý vlak rozhodla naskočit i firma Geekvape a nyní přichází s novým modem, respektive kitem, jménem Nova.

Tělo modu bude tvořeno kombinací hliníkové slitiny a resinu. Barevné varianty kovu budou tři: stříbrná, černá a gunmetal, resin pak bude mít čtyři barvené kombinace. Celkem tak bude k dispozici 8 variant. Použitím těchto materiálů bude vážit 120 gramů (bez baterií), což z něj dělá opravdu lehký mod.
Poháněný bude pomocí dvou baterií typu 18650, o chod se postará AS chip, který už Geekvape použil u squonkového GBoxu. Maximální výkon je 200 Wattů. Displej na přední straně je barevný a jeho základní barva by měla odpovídat barvě použitého resinu.

Součástí kitu bude i sub-ohm Cerberus. Ten bude dodáván s továrními hlavami z Meshe, které již používá Aero Mesh Tank, dodávaný s modem Aegis Legend. Na výběr bude ze dvou tanků – vypouklého s objemem 5,5 ml a klasického s objemem 4 ml. S vypouklým sklem dosáhne atomizér průměru 27 mm. Barva tanku odpovídá barvě zvoleného kovu, tedy stříbrná, černá či gunmetal.

Cena v předobjednávkách na zahraničních obchodech se pohybuje okolo hranice dvou tisíc, na cenovku u nás si ještě budeme muset počkat.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!