GeekVape Creed RTA [Novinka]

Nejvšestrannější tank současnosti. Takto ambiciózně uvádí GeekVape na svých stránkách nový Creed RTA. Jedná se o dual coil RTA s možností instalace záslepky pro single coil build.

Tím ale výčet možností zdaleka nekončí. Uživatel si bude moci v závislosti na balení nasadit na tank vypouklé bubble sklo, které jeho kapacitu navýší až na 6,5 ml liquidu. Informace o tom, které sklo bude v jakém balení obsaženo, jsou poměrně nejasné, nicméně je jasné, že se můžeme těšit na edici Standard a edici TPD. Osobně si dovoluji usuzovat, že se bude jednat pouze o rozdíl v popiskách na krabičce.

Nejzajímavější novinkou je ale bezesporu systém výměnných nástavců do kotelny, které nabízejí uživateli volbu mezi druhy ofuku. Jedná se buď o čistě spodní nebo o dvě verze kombinovaného spodního a bočního ofuku. Nejen z těchto parametrů je možno usuzovat, že Creed rozhodně nebude atomizér vhodný pro úsporné spirálky z jednoduchých drátů. Samozřejmostí je široký výběr barev: nerezová ocel, gunmetal, duhová, zlatá, modrá a černá.

 

Bude zajímavé sledovat, jestli bude Creed skutečně tak všestranný, jak o něm výrobce mluví nebo jestli se zařadí do početné rodiny vaperských kočkopsů, kteří umí od každého trochu, ale vlastně nic pořádně.