GeekVape Creed RTA [Novinka]

Nejvšestrannější tank současnosti. Takto ambiciózně uvádí GeekVape na svých stránkách nový Creed RTA. Jedná se o dual coil RTA s možností instalace záslepky pro single coil build.

Tím ale výčet možností zdaleka nekončí. Uživatel si bude moci v závislosti na balení nasadit na tank vypouklé bubble sklo, které jeho kapacitu navýší až na 6,5 ml liquidu. Informace o tom, které sklo bude v jakém balení obsaženo, jsou poměrně nejasné, nicméně je jasné, že se můžeme těšit na edici Standard a edici TPD. Osobně si dovoluji usuzovat, že se bude jednat pouze o rozdíl v popiskách na krabičce.

Nejzajímavější novinkou je ale bezesporu systém výměnných nástavců do kotelny, které nabízejí uživateli volbu mezi druhy ofuku. Jedná se buď o čistě spodní nebo o dvě verze kombinovaného spodního a bočního ofuku. Nejen z těchto parametrů je možno usuzovat, že Creed rozhodně nebude atomizér vhodný pro úsporné spirálky z jednoduchých drátů. Samozřejmostí je široký výběr barev: nerezová ocel, gunmetal, duhová, zlatá, modrá a černá.

 

Bude zajímavé sledovat, jestli bude Creed skutečně tak všestranný, jak o něm výrobce mluví nebo jestli se zařadí do početné rodiny vaperských kočkopsů, kteří umí od každého trochu, ale vlastně nic pořádně.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!