Geekvape Baron RDA [Novinka]

Geekvape je stálicí, která nabízí kvalitně zpracovaná a spolehlivá zařízení, ale kapacích atomizérů měli v poslední době spíše pomálu, nyní však přichází nové RDA nesoucí jméno Baron.

Baron svým řešením přívodu vzduchu evidentně vychází z nedávno vydaného Creed RTA (recenze zde). Pod topcapem je totiž umístěna podobná vložka, která nabízí dva různé způsoby přívody vzduchu z boku, kde se bude přesněji lišit hustota a množství vzduchu, který ke spirálkám přijde.

Tato vložka bude zároveň mít na své spodní straně jakýsi prstýnek, který by měl zabránit případnému vytečení liquidu nahromaděného v bazénku atomizéru.

Podobná bude i dvoupostová základna pro osazení spirálek, která opět nabídne (pouze) jeden otvor na každém postu. Uprostřed ní pak bude lehká stříška, která rozdělí liquid na obě spirálky. Nebude tedy problém dokapávat i skrze drip tip bez nutnosti sundat top cap.

 

Top cap je navíc vybaven zarážkami tak, aby byly otvory vzduchu vždy nastaveny směrem ke spirálkám, ale zároveň bylo možné airflow snadno nastavovat.

Samozřejmostí je i BF pin pro použití na squonkovacích modech, resinový drip tip typu 810 či redukce pro použití 510 drip tipů. Průměr atomizéru je 24 mm a bude dostupný ve všech barvách, které již Geekvape nabízí u svých dalších atomizérů.