GeekVape Aegis Max Kit [Novinka]

Za posledních několik měsíců se spojení GeekVape a Aegis stalo podobně charakteristickým znakem stejně jako VooPoo a Drag. Po několika verzích Aegise, od původního jednobaterkového módu na skoro všechny možné velikosti baterek přes dvoubaterkový mód až po podmód, přichází GeekVape s dalším Aegis Kitem. Tentokrát půjde o mód Aegis Max v kitu s Zeus Sub-ohm tankem.

GeekVape Aegis Maxx má být jednobaterkový mód, který údajně má sloužit jako připomínka původního módu, GeekVape Aegis 100W TC Mod, který celou tuto ságu odstartoval pár let zpátky. Na první pohled je v podstatě stejný, ale podle údajů od výrobce mezi nimi menší rozdíly budou.

Už jen podle specifikací nám může být jasné, že mód bude o něco vyšší, o trochu lehčí a nevejdou se do něj akorát 26650 baterie, které se vešli do prvního Aegisu. Místo nich tu máme možnost baterií 21700.

Původní chipset AS je zde nahrazen jeho novější verzí AS-100, které je používaná i v jiných verzích jako Aegis Squonk nebo Aegis Max, a bude mít OLED display. A to je tak všechno.

Stejně jako původní verze bude mít IP-67, čili odolnost vůči prachu, vodě a nárazu. Maximální výkon je u obou 100 W, rozmezí odporu, ve kterém bude schopný fungovat je také 0.05 – 3.0 ohm a TC má rozmezí 100 – 315 °C.

Bude stejně populární jako ten původní nebo to bude jen další pogumovaný jednobaterkový mód? No uvidíme.