Geek Vape Zeus Sub-Ohm Clear [Recenze]

Rukama mi prošly všechny DIY atomizéry řady Zeus a teď už i clearomizér. Zeus první nebyl vůbec zlý, Zeus dual byl mnohem lepší. Potom přišel Zeus X který oba vcelku snadno strčil do kapsy. Měl své mouchy ale to tak bývá. A teď…. teď přišel Zeus Sub-Ohm clearomizér. Dnes se na něj podíváme. 🙂

Balení
Co se balení a obsahu týká, čeká nás zlatá klasika. V balení najdeme clearomizér, vypouklé sklo pro zvětšení objemu, náhradní o-kroužky a náhradní žhavicí hlavu, speciální klíč k vytažení žhavicí hlavy, nějaké to povídání a to je vše tak nějak.

Clearomizer
Už balení napovídá, jakou barvu můj Zeus bude mít, opět duhová (by mě zajímalo, co jsem komu provedl? 😀 ). Tank má průměr 26 mm u základny a na vrchu, kapacitu 5 ml (s rovným sklem jen 3,5 ml), používá meshové hlavy, kde je odpařovací element z Kanthalu A1 (juchů, žádnej nichróm!), náustek 810 je velmi příjemný pro používání. Tohle člověk s 510-kou neudejchá.

Plnění je opět standardní, krátký bajonetový uzávěr a celkem obstojně velké plnicí otvory. Regulace airflow velmi snadná a přesně tak, jak ji mám rád. Od hodně utaženého DL až po regulérní Cloudchasing.

Co se týká výměny hlav, tak to je podobné jako například u Crown 4, kterému Zeus bude tvrdou konkurencí, hlavy jsou zde pouze nástrčné, žádné závity na hlavách se tedy nekonají. Je však dobré namazat o-kroužky hlav liquidem, pak jdou snáze zasadit do tanku. Samozřejmě hlavy před použitím doporučuji důkladně zakápnout liquidem. Ať už mimo tank, nebo skrz komín. Obojí je možné.
U hlav s meshem tu počítejte s poměrně vysokou spotřebou nejen baterie, ale i liquidu. On provoz kolem 75 W si holt žádá svoje.

Závěrečné hodnocení
+ dostatečná kapacita
+ pěkný design
+ absolutně nenáročná obsluha
+ dlouhá výdrž hlav (150 ml slaďáren není problém)
+ perfektní airflow
+ skvělá chuť
+ hlavy nejsou z nichromu
+ hlavy v pohodě zvládají od 80/20 VG/PG po 40/60 VG/PG

– spotřeba (fakt vysoká)
– bez bubble skla malý obsah

Slovo závěrem
Fakt bych nečekal, že tenhle Clear smete všechny předchozí produkty řady Zeus do příkopu. Můžu říct, že tohle testování jsem si náramně užil. Tolik chuti, kolik Zeus Clear umí podat, jsem zatím neviděl. Smekám. A co mě vyloženě potěšilo, že ani s mými řídkými liquidy se nekonalo žádné prskání nebo přechlastávání hlav. Fakt pecka 🙂