Geek Vape Ammit MTL RTA [Novinka]

Když jsem viděl tuhle Ammití mutaci tak jsem měl ve své podstatě jasno.

Ammit MTL RDA se někde potkal se sklem, a tak si řekl, že si ho zkusí obléknout… a vzniklo z toho RTA.

Geek Vape před nějakou dobou vydal celkem slušně průměrný kapací atomizer a teď ho přetvořil na RTA. Jestli se jim to povedlo nebo ne, se snad dozvíme.

Jak se tak koukám, tak vedení vzduchu dvouplášťovou kotelnou je prakticky stejné jako bylo u RDA, tedy zvrchu, skrz dvouplášť a vzhůru pod spirálku. Nastavení vzduchu zůstalo taktéž stejné jako u RDA, tedy možnost postupného odkrývání přístupu vzduchu, nebo při o točení airflow kroužku je zde možno separovat si jednotlivé dírky AF na vrchu tanku, právě tak jako u RDA.

 

Lehce byla přepracována základna, respektive do původní základny z RDA se vyvrtaly čtyři díry, aby měl liquid kudy dosáhnout k vatě.  Toto RTA má dnes již obvyklé vrchní plnění, a to přesně ve stylu Geek Vape, tedy s bajonetovým uzávěrem.

 

Kapacita tanku bude činit 4 ml a průměr tanku jest stanoven na 24 mm. Celkem hezky si ho umím představit na nějaké regulované trubce.

A poslední drobností jsou náústky. Ty jsou zde opět ve více průměrech, tak jako tomu je u RDA. Je tedy možnost si samotný plastový díl sešroubovat ze základny náústku a našroubovat jiný. Popřípadě je možno pooužít kterýkoli jiný 510 náústek, na který je člověk zvyklý.

 

 

 

 

 

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!