GATLING by VINC [RECENZE]

GATLING by VINC..

Jako první aroma z nové řady VINC tu dnes mám tabákovku ?
Sice má zrát 30 dní, ale já jsem vychcanej a dostal jsem ji od výrobce už uleželou ?
Takže mezitím, co ostatní zrají, se můžu pustit do Gatlingu..

VINC jsou to čistě aromata, která jsou určena pro míchání..
Ukrývají se v 15ml gorilla lahvičkách s tryskou a na každé lahvičce je info o tom, na kolik procent míchat a jak dlouho nechat uležet ?
Výrobce doporučuje použít bázi 70/30 ve prospěch VG..
Při použití báze 50/50, je vhodné aroma více naředit..

Konkrétně dnešní GATLING se míchá na 12 % a nechává uležet 30 dní..
Kdybych ho míchal sám, tak bych namíchal 50 ml (43 ml báze a 7 ml aromatu). Bázi jsem použil 70/30 a naboostroval nikotinem na 1,7 mg/ml..

Jedná se o tabákový mix s borůvkovým džemem a kapkou švestky..

Vůně je lehce tabáková s jemným ovocným tónem. Nic moc konkrétního. Možná ta švestka je tam trošku cítit..
Barva je na tabákovku velice neobvyklá. Je totiž skoro bezbarvá..

Je sice výhoda, když dostanete od výrobce již uzrálý liquid… nemusíte čekat. Ale zároveň nemůžu přinést report o tom, jak chutná v průběhu zrání ? Sice tu mám i lahvičku se samotným aromatem, takže bych mohl namíchat čerstvý, ale nějak není čas. Tak třeba jindy a jinde ?
Každopádně, po měsíčním zaležení převládá tabák. Je to takový ten tabák ze staré školy, který už jsem určitě tehdy měl. Nechci polemizovat, ale trošku mi připomíná nějaký tabák od FA (Flavour Art). Je to jemný, slabší a hlavně nasládlý tabáček, který obsahuje lehkou luční chuť. Rozhodně to není žádný popelník, nebo tak něco..
V pozadí tohoto tabáku se skrývá švestka. Já tedy moc švestky v liquidech nemusím, ale tady mi moc nevadí. Není cítit tak výrazně, aby mě nějak iritovala… i když ? Nicméně, kdyby tam nebyla, tak by mi to nevadilo. Pokud si říkáte, kde je sakra ten borůvkový džem, tak ten je spíše na podkladu a občas mám co dělat, abych ho našel. Klidně tam té borůvky mohlo být více. Ten aromatický tabák ji zakrývá více, než bych si přál ?

Já samozřejmě vím, že chutě jsou naprosto subjektivní, a že to, co tam cítím já, tam nemusíte cítit Vy a naopak. A u tabákovek tohle platí dvojnásob..
GATLING asi nikdy nebude můj šálek kávy. I když je to jemná, lehká a v podstatě i trošku svěží tabákovka, tak mně moc nejede. Ať už použitým tabákem, tak tou švestkou. Ani v MTL atty, jsem mu na chuť nepřišel..
Četl jsem spoustu ohlasů, jak Vám chutná. Takže pokud je na ni někdo zvědavý, tak směle do toho ?

Když budu hodně hodný, tak 6/10..

Děkuji VINC aroma, za poskytnutí aromatu do recenze..