FUNKY MONKEY by PJ EMPIRE [RECENZE]

FUNKY MONKEY by PJ EMPIRE..

Společnosti PJ Empire asi netřeba dlouho představovat. Je velice známá, oblíbená a jejich produkty, ať už Shake & Vape, nebo klasická aromata, jsou považovány za ty lepší na českém trhu..
PJ Empire ale neusíná na vavřínech a přináší nám novinku s názvem Funky Monkey ?

Funky Monkey je zástupce řady Cream Queen, která je především o různých sladkostech, buchtách a koláčích. V 60ml lahvičce nalezneme 12 ml aromatu, což činí 20% koncentraci v dolité bázi. Já jsem na dolití použil bázi 70/30 ve prospěch VG a naboostroval na 1.7 mg/ml nikotinu..

Oficiální popis:
Lahodný milkshake z banánu, s kešu ořechy, kokosem a nugátem – naprosto lahodná záležitost a jedna z nejlepších příchutí, jakou jsme měli možnost ochutnat!..

Vůně je především kokosová, ale ani banán není cítit zanedbatelně. Na pozadí je znát i trošku čokolády. S barvou už je to trošku horší. Po dvou týdnech od namíchání je barva dost tmavá. Asi jako silný černý čaj. Takže nečekejte, že bude k vatě příliš vlídná ?

A teď k chuti… no. Jak začít.. Četl jsem mnoho „stříkanců“ že tohle je ten nejlepší „banánový milkšejk na světě„, že je to „topka, mezi milkšejky„, nebo cancy typu „PJ Empire na Hrad„. To jako fakt? Vy v tom cítíte milkshake? A kde, prosím? Kde je prosím ta mléčnost? Kde je prosím ta mírná svěžest a jemná sladkost, která je pro mléčný koktejl typická?
Když jsem psal, že mi to jako milkshake nechutná, tak mi bylo řečeno, že soudím moc brzy, „že to musím nechat uzrát“. Dobře, nechal jsem. Dva týdny… skoro tři.  A výsledek? Stále cítím velkou porci sladkého kokosu, lehce banán, trošku ořechů, které se rozhodně neodvažuji pojmenovat pistáciemi, a příjemnou dávku velice chutného nugátu, nebo spíše čokolády. Ať to vezmu zleva, nebo zprava. Ať to hulím ráno, odpoledne, nebo večer, tak… a klidně mě ukamenujte… cítím Margotku, alias kokosovou tyčinku v čokoládě. Naštěstí v tom dobrém slova smyslu, protože tahle receptura, ačkoliv to není milkshake ani smykem, mi velice chutná a opravdu mě moc překvapila ? Vzal čert, že zasírá vatu po jednom tanku. Tohle se fakt povedlo. Žádná blbá cooláda, nebo podobné exkrementy. Prostě jen příjemná sladká kokosovo-banánovo-čokoládová chuť ?

I když to možná ze začátku recenze nevypadá, ale musím hodnotit vysoko. Ale ten jeden bodík za ten milkshake prostě strhnout musím ?

Za mě 9/10..

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!