Element E-Liquid – Watermelon Chill [Recenze]

V těchto horkých dnech asi každý kouká po nějaké chladivé ovocné příchuti. A přesně na takovou se podíváme v dnešní recenzi. Jedná se opět o kousek z řady Element, kterou na trh přináší TI Juice, a jmenuje se Watermelon Chill.

Popis výrobce je následující: Osvěžující meloun doplněný o chladný dotek máty. Tato jedinečná kombinace je perfektním lékem na horké dny.

Než začneme, připomeneme si klasické:  Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

I když chladivým příchutím moc neholduji, Watermelon Chill mě nadchl. Hned při prvním potahu se připravte na pořádnou chladivost. Ta zde není v podobě klasické koolady, jako je tomu u jiných liquidů, ale vytváří ji chuť máty a v chuti tvoří celkem jasný prim.

Tato chuť je následně doplněna o sladkou chuť vodního melounu. Nejedná se sice o chuť čerstvého melounu, ale spíše melounové žvýkačky. Což ale vůbec není na škodu, jelikož v kombinaci s peppermintovou chutí je ta kombinace povedená. V podstatě jako byste si dali peppermintovou a melounovou žvýkačku najednou.

Liquid je sice sladší, ale sladkost dobře kompenzuje a podtrhuje chladivost máty. Toto „chlazení“ v podobě máty mi vyhovuje více než klasická koolada. Je dobře cítit v krku přesně jako ze žvýkaček, zároveň vám ale neumrtví jazyk a rty, jako to občas koolada umí.

Za mě se jedná o povedený kousek, který je jako stvořený pro letní horké dny.

Watermelon Chill dostanete v 60ml lahvičce s 15 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem (doporučené poměry PG/VG najdete na lahvičce). Dle doporučení výrobce nechte výsledný mix zaležet 5-7 dní, dá se však hned po namíchání.

Děkujeme TI Juice za zaslání řady Element do recenze.