Element E-Liquid – Honey Roasted Tobacco [Recenze]

V dnešní recenzi se podívám na prozatím poslední kousek od výrobce Element Eliquid, jehož aromata na trh přináší TI Juice. Je jím druhý tabáček, který nese označení Honey Roasted Tobacco.

Popis chuti je následovný: Špičkový a sladký tabák doplněný o vanilku, pražené ořechy a pořádnou porci karamelu.

Než začneme, připomeneme si klasické: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. Navíc nejsem odborník na tabáková aromata, tudíž se může můj názor rozcházet s názory ostatních.

Na rozdíl od 555 je Honey Roasted Tobacco zástupcem spíše klasických tabáků. Tabák není tak „kořenitý“ a aromatický jako u 555, ale jedná se o jemný klasický tabák s lehkým náznakem dřevitosti.

Tento tabák sám o sobě je nasládlý a jeho sladkost opět doplňuje jistá krémovost. I zde by se mělo jednat o kombinaci vanilky a karamelu, ale stejně jako u 555 se jedná spíše o neurčitou, ale příjemnou sladko-krémovou dochuť.

Podle názvu jsem čekal náznak medu, dle popisu je zde však nenajdeme a jsem za to rád, jelikož med v e-liquidech dle mého není dobrý, resp. ještě nikdo takovou chuť nevychytal.

Celkově je Honey Roasted Tobacco povedená jemná tabáková příchuť, kterou ocení především ti, kteří vyhledávají klasiku (téměř až chuť podobnou cigaretovému tabáku) s příjemným krémovým dozvukem. U mě ale z této dvojice vítězí 555 😉

Honey Roasted Tobacco dostanete v 60ml lahvičce s 15 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem (doporučené poměry PG/VG najdete na lahvičce). Dle doporučení výrobce nechte výsledný mix zaležet 5-7 dní.

Děkujeme TI Juice za zaslání řady Element do recenze.