Element E-Liquid – 555 Tobacco [Recenze]

Z nové řady shake & vape aromat Element, které na trh přináší TI Juice nám chybí v recenzích ještě dva kousky a to ty tabákové. Dnes se koukneme na první z nich, kterým je 555 Tobacco.

Popis výrobce zní následovně: Bohatý základ tabáku 555 je podpořen tóny lískových oříšků, mandlí a vlašských ořechů lehce vykoupaných v karamelu a vanilce.

Než začneme, připomeneme si klasické: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. Navíc nejsem odborník na tabáková aromata, tudíž se může můj názor rozcházet s názory ostatních.

Po otevření lahvičky je cítit 555 Tobacco obdobně, jako jiná sladší tabáková aromata, ale hned při prvním potahu je jasné, že tohle bude trochu jiné.

Hned první je cítit velmi zajímavá chuť aromatického a trochu kořeněného tabáku. Ta je celkem příjemná byť trochu neobvyklá svým kořeněným nádechem. Chuť tabáku je následně dokreslována chutí lískových oříšku, která však není nijak prominentní a nepřebíjí tak chuť tabáku, spíše jej dokresluje.

Celé to je podtrženo příjemnou sladkostí, téměř až krémovostí, která z 555 Tobacco dělá zajímavou příchuť. Tato dochuť však není natolik silná, abych si troufl hodnotit jestli se jedná opravdu o vanilku a karamel.

555 Tobacco mě příjemně překvapilo. I přes kombinaci s oříšky a lehkou nasládlost (která je opravdu jen lehká a krásně dokresluje) je zde primárně cítit právě onen aromatický tabák, který však není zase zbytečně výrazný. Vše se nazvájem doplňuje a chuť je vyvážená tak akorát.

Za mě se jedná o opravdu dobrý kousek, který si po naboostrování nikotinovou solí určitě najde cestu do mého podu.

555 Tobacco dostanete v 60ml lahvičce s 15 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem (doporučené poměry PG/VG najdete na lahvičce). Dle doporučení výrobce nechte výsledný mix zaležet 5-7 dní.

Děkujeme TI Juice za zaslání řady Element do recenze.