Dvě novinky od Snowwolf [Novinka]

Firma Snow Wolf, vlastně oni se píší Snowwolf, inzeruje dvě novinky. Začneme tou nejnovější.


Jde o první sqounk od této firmy s názvem Snowwolf 0-100 a bude regulovatelný. Podle firemního proma by měl mít střízlivý 0,91″ OLED display, rozsah výkonu od 10 do 100 W, chip by neměl dopustit, aby se z jednoho článku 18650/21700/20700 odebíralo více jak 25 A. Poradit by si měl s odpory od 0,1 do 3,0 Ohmů. Jak už je u Snowwolfů zvykem, nesmí chybět ani TC na nikl, titan a nerez. Elektronika by měla mít i pět profilů. Jestli budou továrně přednastavené, nebo si je budeme moci nastavit sami, se mi zjistit nepodařilo.

Mod bude mít výměnné panely a to ne jen resinové s otvorem pro plnění z lahvičky – u toho mě napadá, jestli nebude strůjcem téhož problému jako otvor v panelu Atheny, že každou chvíli, při zmáčknutí lahvičky, vám panel zůstane viset na prstu, ale to uvidíme – ale i zadní panel, alespoň doufám, kdy budete moci využít panelu s 3D vlkem nebo jen holý panel. Možná též resinový.

Celý kit bude doplněn o RDA s resinovým drip tipem a rytinou sněžného vlka. Jak bude vypadat kotelna v tomto atomizéru ještě není známo. Nechme se tedy překvapit.

No a na závěr se nesmím zapomenout zmínit, že plnicí lahvička bude mít alespoň 7,5 ml. Nebo jsem sám, komu to přijde málo? 😉


Druhou novinkou je mod Snowwolf Mfeng s klasickým sub-ohm tankem. Mod je opět vyroben ze zinkové slitiny doplněné o PC+ABC plast. Je osazen elektronickým čipem, který ze dvou li-on článků poskytne dnes už nepřekvapivých 200 W. Samozřejmostí by měla být tepelná kontrola u niklu, nerezi a titanu, včetně TCR, v rozsahu 100°- 300°C.Měl by být dodáván s buble glass tankem o průměru 28 mm a výšce necelých 5 cm na tovární hlavy. Jedna v rozsahu 60 – 150 W a druhá 100 – 230 W. Celkem velké rozsahy, řekl bych, ale nechme se překvapit.Tank je z nerezi 303 AISI (1,4305 DIN) a jeho plnění bude už klasicky vrchem, po odšroubování vršku s drip tipem.

Na závěr jedna moje osobní poznámka. U tohoto modu si nemohu odpustit osobní postesknutí. Co se u Snowwolfů změnilo? Vždyť si udělali jméno tak krásnými střízlivými mody z kvalitní nerezi a tvrzeného skla. To byl jejich prodej takový propadák, že museli z modu udělat šílený čínský lunapark a na tank použít tu nejlevnější možnou nerezovou ocel? To fakt byl tlak zákazníků tak velký, že si nemohli podržet ty střízlivé linie známé ze Snow Wolfa 200 a Snow Wolfa mini 80? To si fakt v té Asii všichni myslí, že budoucnost bude o oči propalujících barvách a tvarech, jakých by se nedopustil ani ten nejšílenější kubista? A co ten pozlátkový vlk? To fakt bylo nutné? No, nechme se překvapit. Už víme, že prezentovaná novinka pak nemusí v reálu vypadat tak jako na promo obrázcích. Můžeme jen doufat. Ale ani tak si nemyslím, že by tahle kreace nenašla své kupce.
Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!