Dr. Vapes Pink Series – Pink Sour [Recenze]

Máme zde druhý kousek z řady Pink Series od Dr. Vapes, kterou na náš trh přináší TI Juice. Jedná se o příchuť s názvem Pink Sour a tahle recenze bude trošku kratší, proč, to se dozvíte níže.

Popis výrobce je následující: Vzali jsme původní chuť „PINK“ černý rybíz a cukrová vata a přidali jsme trochu kyselého prášku. Tato nostalgická chuť nás zavede zpět do doby, kdy jsme žili pro kyselé bonbóny.

Než začneme, připomeneme si klasické: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 

Už samotný popis výrobce naznačuje, proč bude tato recenze poněkud kratší. Pink Sour je totiž v podstatě jen variace na Pink Candy, kterou jsem nedávno recenzoval. A v chuti je to velmi podobná, ne-li téměř totožná příchuť.

Opět zde hraje prim chuť černého rybízu, která je opět na pomezí šťávy a bonbonu. V chuti je cítit zase lehké zjemnění, ale není tak výrazné, protože jak i název napovídá, tahle varianta je kyselejší. Nejedná se však o kyselost, která by vám zkřivila úsměv. Jen posouvá chuť od bonbonu k trochu věrnější chuti šťávy z černého rybízu.

Chuť je opět sladší, ale nejedná se o žádný tlamolep. Největší rozdíl zde pociťuji v bodě, který je možná velmi subjektivní, ale v Pink Sour na rozdíl od Pink Candy necítím onen lehce umělý, až trochu parfémový nádech. Za to každopádně palec nahoru. Výsledkem je tedy dobrá, lehce nakyslá chuť sladké šťávy z černého rybízu.

Pink Sour dostanete v 60ml lahvičce s 14 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem (doporučené poměry PG/VG najdete na lahvičce). Dle doporučení výrobce nechte výsledný mix zaležet 5-7 dní.

Děkujeme TI Juice za zaslání řady Pink Series do recenze.