Dr. Vapes Pink Series – Pink Colada [Recenze]

V dnešní recenzi se koukneme na třetí a poslední kousek z řady Pink Series od Dr. Vapes, kterou na český trh přináší TI Juice. Byť se opět jedná o příchuť se základem v černém rybízu, je docela odlišná od zbývajících dvou. Pojďme tedy na to.

Popis výrobce je následující: Dovolená v láhvi. Jsme připraveni obohatit vaše chuťové pohárky sladkou šťávou z černého rybízu a nádechem zralého ananasu doplněného bohatou, shovívavou kokosovou smetanou a pár kostkami ledu. Koktejlový deštníček není součástí balení..

Než začneme, připomeneme si klasické: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 

Chuť rybízové šťávy je opět tou dominantní a základní složkou stejně jako u předchozích dvou kousků, ale výrazněji vylézá až po pár potazích. To co vás při prvních dvou potazích překvapí je přítomnost coolady, která zprvu přebíjí ostatní chutě. Po chvíli se však dostává na řadu i ona rybízová chuť, která je ve své podstatě stejná, jako u Pink Candy a Sour.

Ta je zde doplněna o velmi lehkou, skoro až nepatrnou chuť ananasu. Celou chuť pak uzavírá chuť, kterou by měla být kokosová smetana. Mně v chuti připomíná ne kokosovou smetanu nebo mléko, ale kokosovou vodu, tedy to co najdete ve středu zeleného kokosu. Tahle kokosová chuť zde opět funguje jako jakési příjemné zjemnění celé chuti. Přítomnost kokosu i ananasu by mohla být z mého pohledu výraznější, ale berme to tak, že je to jen dochucení základní rybízové chuti.

Celá příchuť je méně sladká než Pink Candy a Sour, mrzí mě však trochu jiná věc. U jiných ovocných příchutí občas říkám, že by snesly coolady více. Tady je jí to množství, které by se mi líbilo i jinde, avšak trochu zbytečně přehlušuje ostatní chutě.

Výsledkem je tedy příjemná, lehká, méně sladká a trochu chladivější chuť, která bude skvěle fungovat v létě nejen jako osvěžení chutí.

Pink Colada dostanete v 60ml lahvičce s 14 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem (doporučené poměry PG/VG najdete na lahvičce). Dle doporučení výrobce nechte výsledný mix zaležet 5-7 dní.

Děkujeme TI Juice za zaslání řady Pink Series do recenze.