Dr. Vapes Pink Series – Pink Candy [Recenze]

Ještě jsem ani pořádně nestihli zpracovat poslední novinky a je tu TI Juice s další náloží novinek. V následujících recenzích se koukneme na tři kousky z řady Pink Series od Dr. Vapes. Ty jsou ovocné a jejich základem je chuť černého rybízu. Pojďme tedy začít s prvním kouskem, kterým je Pink Candy.

Popis výrobce je následující: K oživení sladkých dětských snů nemusíte chodit do cukrárny. Prostě postačí tato příchuť černého rybízu a cukrové vaty v kombinaci s šťavnatým tvrdým bonbónem. Zaručená chuť, která Vás nebudete nudit.

Než začneme, připomeneme si klasické: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 

Dominantní chutí je zde, jak již bylo předesláno, chuť černého rybízu. Ta se pohybuje někde na pomezí rybízové šťávy a cucavého bonbonu. Chuť je lehce, ale nijak rušivě nakyslá, prostě taková, jaká by u černého rybízu měla být.

Tahle nakyslá šťavnatá rybízová chuť je následně něčím zjemněna a to pravděpodobně tím, co by měla být ona cukrová vata, jejíž chuť však pochopitelně těžko specifikovat. Každopádně se jedná o celkem příjemné zjemnění, které v chuti přichází až po chvíli a cítíte ho v celé puse.


Na chuti je však jedna věc, která mi lehce vadí. A to je přítomnost nepatrné, ale ne úplně příjemné hořkosti, která mi přijde lehce alkoholová, ne-li lehce chemická. Ale nejedná se o nic závažného. Proto jsem při testování použil několik atomizérů a buildů, přičemž tato hořkost se projevovala jen u některých, tudíž bych to přisoudil spíše buildu. Ani co jsem zjišťoval u známých, se s touto hořkostí nikdo nejspíše nesetkal.

Pink Candy patří sice mezi sladší příchutě, ostatně, má to být bonbon a cukrová vata, ale při tom se nejedná o nějakou přehnanou sladkost. Navíc je sladkost příjemně kompenzována lehkou nakyslostí. Pokud bych měl něčemu Pink Candy přirovnat, tak nejlépe k tomu tmavě červenému rybízovému Bon Paru, jen s tím rozdílem, že tahle chuť je o něco „šťavnatější“.

Pink Candy dostanete v 60ml lahvičce s 14 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem (doporučené poměry PG/VG najdete na lahvičce). Dle doporučení výrobce nechte výsledný mix zaležet 5-7 dní.

Děkujeme TI Juice za zaslání řady Pink Series do recenze.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!