DON SNEAKY by The Fuu[RECENZE]

Popis výrobce – Základem z krémového karamelu prostupují pralinkové tóny a vzniká tak příchuť známé cukrovinky. Nicméně na reklamní fotografii je kromě karamelu ještě vyobrazena nějaká květina a pendrek. To mě trochu děsí.
 
Tento hotový liquid o objemu 10 ml se prodává již tradičně v silách nikotinu 0 – 4 – 8 – 12 mg. Poměr VG/PG činí 60/40. Liqud patří do řady Fuug Life od THE FUU.
 
Zkušební atíky – Vapor Giant V5S a Skyline. Vůně je karamelovo-čokoládová, decentní, příjemná. Barva pak oranžovo-hnědá.
 
A vlastně příjemný je i samotný liquid při vapování. Docela dost překvapil.?
 
Karamel velice slušný, jemný, nepřeslazený. Krásně lahodný na jazyku. Karamelové tóny jsou pak doprovázeny pralinkovým a lískooříškovým aroma. ?
 
V pozadí je pak lehce cítit nějaká květinová chuť. Z toho jsem měla strach, ale je to velice decentní a příjemné. Někdo by možná řekl, že se jedná o chemickou nepříjemnou složku, ale je skutečná, jako když si přičichnete ke květině a zde to hezky doplňuje celkový koncept liquidu.?
 
Po pendreku ani vidu ani slechu. Naštěstí.?
 
Toto je hodně příjemné překvapení. Veškeré složky krásně provázané, hezky se doplňují, akorát sladký, nechemický, v podstatě nemám tomuto liquidu co vytknout. Popis výrobce souhlasí s realitou a je vhodný na celodenní vaping. ?
 
Vlastně jednu negativní drobnost jsem našla. Nic není tak ideální, jak se na první pohled zdá. Cena v nikotinové verzi je v ČR 159,- Kč za 10 ml, to mi přijde dost.
 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 9/10