Dinner Lady – Orange Tart [Recenze]

Popis výrobce – skutečně dobrých pomerančových e-liquidů je až po hříchu málo, Dinner Lady tak přichází se svou variací na pomerančový dort. S ním si při nádechu dopřejete sladkou citrusovou chuť zralých pomerančů, kterou vystřídá příjemně krémová koncovka. Jedná se o klasický liquid o objemu 10 ml. Liquid je vyráběn v poměru 70VG/30PG.

Zkušebním atíkem je tradičně Vapor Giant V5S se spirálkami od Stifa Ni80.

Vůně – výrazně dezertová s lehkým citrusovým nádechem.

Není to klasický koláč či dort, kde je na těsto položeno nějaké ovoce. To pak při ukousnutí sousta nejprve projedete nějakou drobenou na vrchu, pak plátky ovoce a následně buchtou. A nějakou dobu pak trvá, než se vám všechny ty chutě hezky promísí v ústech. Zde ne! Tady je již celá příchuť krásně promixovaná od počátku. Spíše mi to připadá, že se jedná již o ochucené těsto, v tomto případě pomerančem. 

Je pravda, že na dobrý pomeranč narazím málokdy. Většinou je to příchuť pomerančové kůry, nikoli šťavnaté pomerančové dužiny.

Zde se od nádechu až po výdech celou chutí pomeranč krásně line, lehce sladký, mírně štiplavý či trpký. Dobrý pomeranč. 

Ale po celou dobu je již promixován s lehkou a příjemnou dezertovou příchutí. To těsto je takové nadýchané, skutečně dortové.

Dobré, chutné, příjemné, nevtíravé. Ale u mě to není na celodenní vaping. Prostě ač mi tento liquid chutná, při třetím tanku již pociťuji nutkání vyměnit za jinou příchuť. Ale nezprotivil se mi, to ne, zase si ho někdy ráda připomenu. 

Zakoupeno na www.bomba-cig.cz za příjemných 99 Kč.

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 7/10

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!