Dinner Lady – Berry Tart [Recenze]

Výrobce uvádí, že se jedná o směs čerstvě nasbíraných malin a borůvek s příjemně nasládlou a osvěžující chutí a s křupavým základem v podobě těstového korpusu.

Jedná se o klasický liquid o objemu 10 ml. Bohužel ČR je snad jediná evropská země, kde ani liquidy s nulovým obsahem nikotinu není možné díky národní legislativě prodávat ve větších objemech jak 10 ml. Raději budeme mít spoustu odpadu ve formě malých lahviček. Někdy to hlava nebere. Ale jsme tu kvůli něčemu jinému

Liquid je vyráběn v poměru 70VG/30PG. Zkušebním atíkem je tradičně Vapor Giant V5S se spirálkami od Stifa Ni80.

Lahvička je neprůhledná, jak je u Dinner Lady již tradicí. To my trochu vadí, jelikož nemám přehled o tom, kolik liquidu mi ještě zbývá.

Ve vůni převažuje dortová složka a ne úplně jasně definovatelné ovoce. Ale buchtová složka je zde trochu jiná jak u liquidů, které jsem v poslední době měla možnost ochutnat.

První pocit je takový, že je to strašně příjemná buchtovka s čerstvým ovocem. Ale ona buchta je spíše v pozadí, jako doplněk. Hlavní složkou je tvarohová náplň. Aspoň tak tento liquid vnímám já. A na něm se pak nachází uváděné maliny a borůvky. Jejich spojení je vyvážené, nepřeslazené, dosti svěží. Tuto kombinaci si užijete zejména při výdechu, kdy se vám v puse všechny výše uváděné chuti krásně rozloží

Je škoda, že výrobce se v popisu o tvarohové náplni nezmiňuje. Určitě by se neměl za co stydět. Tímto se příjemně odlišuje od ostatních výrobců dortových liquidů. Ale v tomto případě je to mínus, na které musím v celkovém hodnocení reagovat.

Mám ráda buchtovky. Ale tato je trochu jiná, lehce vybočuje z řady. Ale příjemně vybočuje. Tento liquid mě hodně zaujal a určitě v budoucnu si ho ráda připomenu.

Zakoupeno na www.bomba-cig.cz za příjemných 99 Kč. S cenou za vlastní namíchané liquidy se to nedá srovnat, ale jednou za čas stojí za to udělat si radost a vychutnat si hotovou prémiovku

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 8/10 ( za ten chybějící tvaroh v popisu, jinak by bylo více )