Digiflavor ETNA MTL RDA [Novinka]

Poslední dobou (myšleno minimálně posledních 12 měsíců) začínají být čím dál tím oblíbenější BF kapáky. Z počátku jsme se ale museli spokojit pouze se DLkovými atíky. Všechno se ale změnilo, když se do toho opřelo Cthutlhu se svým nepříliš povedeným atíkem MTL RDA, který k MTL měl podobně blízko jako Goon RDA. Poté přišel Vandy Vape a obrovský hype okolo Beserker MTL RDA, dále i Vapefly s jejich Galaxies MLT RDA a RDTA. Nyní se do tohoto klubu přidává Digiflavor s jejich ETNA RDA.

ETNA na první pohled není nijak výjimečná a oproti Berserkeru je snad rozdíl jen v driptipu a vnějším airflow. Veškerá magie se ale odehrává právě uvnitř, kde ale bude také vidět jistá podobnost s již zmíněným Berserkerem.

Pod topcapem se nachází obyčejná základna s posty na jedné straně pro jednoduché osazení spirálkou. Co se týče airflow, tak podobně jako Berserker využívá vnitřní vložky, přičemž doufáme, že nebudou plastové jako u výše zmíněného atomizéru, jelikož by se nemusel rozebírat skoro celý atík, aby se třeba jen vyměnila vata. S čím ale lidi z Digiflavor přišli, je jakýsi zámek na samotné vložky, kdy se pomocí imbusu skrz vnější přívod vzduchu jakoby dotáhne.

Jinak ješte v rychlosti dimenze samotného atomizéru. Bez Beauty ringu jde o 18mm atomizér, s ním pak 22mm.
Je se na co těšit? Na první pohled to vypadá jako cokoliv, co už jsme viděli, ale zdání může klamat.