Digiflavor ETNA MTL RDA [Novinka]

Poslední dobou (myšleno minimálně posledních 12 měsíců) začínají být čím dál tím oblíbenější BF kapáky. Z počátku jsme se ale museli spokojit pouze se DLkovými atíky. Všechno se ale změnilo, když se do toho opřelo Cthutlhu se svým nepříliš povedeným atíkem MTL RDA, který k MTL měl podobně blízko jako Goon RDA. Poté přišel Vandy Vape a obrovský hype okolo Beserker MTL RDA, dále i Vapefly s jejich Galaxies MLT RDA a RDTA. Nyní se do tohoto klubu přidává Digiflavor s jejich ETNA RDA.

ETNA na první pohled není nijak výjimečná a oproti Berserkeru je snad rozdíl jen v driptipu a vnějším airflow. Veškerá magie se ale odehrává právě uvnitř, kde ale bude také vidět jistá podobnost s již zmíněným Berserkerem.

Pod topcapem se nachází obyčejná základna s posty na jedné straně pro jednoduché osazení spirálkou. Co se týče airflow, tak podobně jako Berserker využívá vnitřní vložky, přičemž doufáme, že nebudou plastové jako u výše zmíněného atomizéru, jelikož by se nemusel rozebírat skoro celý atík, aby se třeba jen vyměnila vata. S čím ale lidi z Digiflavor přišli, je jakýsi zámek na samotné vložky, kdy se pomocí imbusu skrz vnější přívod vzduchu jakoby dotáhne.

Jinak ješte v rychlosti dimenze samotného atomizéru. Bez Beauty ringu jde o 18mm atomizér, s ním pak 22mm.
Je se na co těšit? Na první pohled to vypadá jako cokoliv, co už jsme viděli, ale zdání může klamat.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!