DemonKiller Sniper RDA [Novinka]

Společnost DemonKiller je u nás především známá svými předmotanými dráty a spirálkami. Co ale už tolik lidí neví, minimálně u nás, že už párkrát zabrousili i do světa atomizérů a módů, například jejich Tiny Kitem. Tentokrát se ale podíváme na jejich poslední kousek, konkrétně Sniper RDA.

Sniper RDA už od pohledu není nijak výjimečný atomizér, na dnešní poměry. 24 mm průměr, boční ofuk, 810 driptip. Asi největším překvapením bude ale absence squonk pinu, minimálně se o něm výrobce nezmiňuje.

K samotnému atomizéru. Výrobce uvádí až 7 mm hluboký bazén, což rozhodně není málo. Co se týče přívodu vzduchu, je na atomizéru obyčejný kroužek s otvory pro vzduch nápadně připomínající Recurve RDA od Wotofo, přičemž už od pohledu má tento dualcoilový atomizér více vzduchu oproti Recurvu.

 

Když už jsme u počtu spirálek, tento atomizér je díky základně, nápadně připomínajíci Radar RDA od GeekVape, čistě dualcoilový. A v neposlední řadě barevné provedení. Tady si asi výrobce řekl, že není potřeba mít na výběr z tolika barev, a tudíž je na výběr ze 2 verzí, a to buď černé nebo nerezi, nebo jak píše většina českých prodejců, stříbrné.

Co si budem povídat, už od popisu musí nám všem být jasné, že nejde o žádný výjimečný kousek, ale jen o další budget vape hardware, přičemž ale ani náhodou nenaznačuju, že jen proto, že je převážně kombinací 2 jiných atomizérů, že to bude nutně špatný kousek do sbírky.
Třeba to bude podobné jako u jejich Tiny Kitu, kdy Tiny RDA je vlastně menší verze Wasp Nano RDA a stejnak si ho lidé zamilovali.

Když to vezmu kolem a kolem, tenhle atík bych klidně doporučil pro začátečníka, co se týče motání a dělání si vlastních spirálek. Už jen kvůli základně, u které je naprosto jasné, jak do ní patří spirálky, je v ní dost místa na odštípnutí přebytečného drátu, prostě naprosto ideální atík pro začátek. Vlastně něco podobného jako OBS Cheetah. Taky naprosto obyčejný atík, nijak výjimečný, ale spousta lidí díky němu začalo motat a to včetně mě.