CURCULIO by The Fuu[RECENZE]

Exotické mango alfonso, ne příliš zralé s náznakem kokosu a domácím pudinkovým krémem. Exotický dezert, který si můžete užít nejen na pláži zalité sluncem – takto popisuje tento liquid sám výrobce.
Tento liquid o objemu 10 ml se prodává již tradičně v silách nikotinu 0 – 4 – 8 – 12 mg. Poměr VG/PG činí 50/50.
Dnes opět budeme zkoušet na třech atících – Vapor Giant V5S se spirálkami od Stifa, Vapor Giant V5S se spirálkami od Braidmana a na MTL klasika Skyline.
Co říci k vůni. Je příjemná, přesně ji identifikovat nedokáži. Barva liquidu je hnědá, dokonce dosti tmavě hnědá. Takže vata a hlavně spirálky asi budou dosti trpět.
Pomalu si začínám zvykat na ten zvláštní pudinkový krém, který The Fuu používá. On úplně změní vyznění ostatních složek. Ano, je to opět ten hutný, pro Čecha netradiční pudink. ?
Mango není skutečně nijak přezrálé, v žádném případě nemáte pocit, že na Vás stříká mangová šťáva. Ale není to ani dřevité mango, které se často v různých aromatech za mango vydává. Je dobré, nepřeslazené, v kombinaci s hutným pudinkem dost příjemné.?
No a kokos? Jo, je tam. A je to dokonce strouhaný kokos. Žádný kokosový krém či kokosové mléko. Ale kokos, který všichni známe zejména z období Vánoc.?
Celkově se opět jedná o dosti těžkou příchuť, nic svěžího nečekejte. Ale je to příjemný liquid, vše krásně provázané, žádná ze složek není zbytečně upozaděna. Mně docela chutná, z hotovek jsem podobný typ ještě asi neměla možnost vyzkoušet.?
A jedno příjemné překvapení, právě v současné době ho můžete v ČR zakoupit za 89,- Kč / 10 ml. To už docela jde.
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 8/10
Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!