CHERRY WOOD by AL CARLO [RECENZE]

CHERRY WOOD by AL CARLO..

Tak jsem se konečně dokopal k poslední recenzi na zástupce nové řady Shake & Vape aromat od Al Carlo. Poslední dobou vůbec nestíhám ?
Tak tady je ?

Al Carlo jsou produkty kanadské společnosti, které jsou k dostání ve 120ml lahvičkách, s obsahem 15 ml aromatu..
Na první pohled se to zdá málo, ale po zalití bází je koncentrace 12,5 %, což mi přijde jako rozumná hodnota?
Já jsem samozřejmě tento postup dodržel. Akorát jsem použil svou oblíbenou bázi 50/50 a naboostroval na 1.6 mg/ml nikotinu..
I když je psáno, že není potřeba nechat zrát, tak jsem je stejně nechal dva týdny ležet v temnu ?

Oficiální popis:
Černé a sladké třešně jdou ruku v ruce s nadcházejícím létem. V kombinaci se správným množstvím tabáku se pak nechte okouzlit touto famózní směsí..

Vůně? Já vlastně ani nevím, co bych k ní řekl. Já tam totiž, krom sladké a neurčité vůně, necítím vůbec nic. Žádnou třešeň a tabák už vůbec ne. Prostě těžká, sladká vůně, která vám vůbec nedá vědět, o jakou chuť se bude jednat..
Co se barvy týče, tak všechny nové „Karliče“ jsou na chlup stejné. Prostě jen lehce nažloutlé..

No. Nebudu zastírat, že jsem se těšil na vynikající třešňovou chuť. A abych pravdu řekl, tak jsem docela zklamaný. Nějaká třešeň cítit je, ale není to nic velkého. Každopádně je to třešeň. Žádnou nakyslou višeň tam rozhodně nehledejte..
Čeho ovšem obdržíte mnoho, je sladkost. Taková neurčitá, sladidlová sladkost, které je až přespříliš. Bohužel..

Já už fakt nevím, kam dál výrobce rozum, když vymýšlel receptury na tuto druhou řadu. Všechno je to sladký, až to hezký není. Já bych pochopil, kdyby to bylo příliš výrazné, protože naředit se dá vždy, s tímhle se moc dělat nedá. Je to sladký až za roh, ovoce bída a tabák, ten aby si jeden domyslel..
Rozhodně, co se kvalitou týče, druhá řada se nepodobá ani na dostřel té první. Dodnes si rád dám Golden Grapefruit, Wild Apple, nebo Blackcurrant Leaves. Ale upřímně? Na druhou řadu se budu snažit hodně rychle zapomenout..

Za mě, pro dnešek 5.5/10..