Bowden´s Mate[Recenze]

E-liquid inspirován čokoládovým dezertem obohaceným vlnou mátové svěžesti a podtržen lehkými tóny francouzské vanilky. Svůdná jemná příchuť plná nespoutaných příjemných tónů – toť popis prodejce tohoto hotového liquidu.
 
Liquid se prodává v poměru VG/PG 50/50 v silách nikotinu 3 – 6 – 12 mg. Dnes ho vyzkoušíme převážně na DL v mém oblíbeném V5S.
 
Liquid má světle hnědou barvu. Vůně mi připomíná ledové bonbóny.
 
A sakra, tak to je nářez. Brutální porce máty. Takhle mě už dlouho nic pořádně neprotáhlo. S tou mátou to teda hodně přehnali. Strašně dominuje a nejste kvůli ní zpočátku schopni vnímat ostatní složky chuti, které jsou jinak velice příjemné a věrohodné.?
 
Základem tohoto liquidu je totiž kombinace, kterou jsem v komplexu hned přirovnala k bonbónům Slavia. Ledové, čokoládovo-kakaové bonbóny. Velice chutné. I když pochybuji, že by je Amíci znali. A i když jsem je snad deset let neměla v puse, tak se mi hned vybavily. Příjemná vzpomínka na mládí. ?
 
Ráda bych poznala toho borce, který tuto příchuť míchal. Ten musí mít totálně plechovou hubu. Ale je fakt, že při druhém a dalším tanku si člověk trochu navykne na všudypřítomnou mátu a krásně vnímá i sladkou složku liquidu.?
 
Jestli máte rádi samotné mentolové příchutě, vyzkoušejte. Zde budeme mít i dobrý sladký podkres. Ale připravte se na hodně silnou mátu.
 
Takže vlastně po počátečním rozčarování, kdy jsem to hned chtěla celé vylít do záchodu, se z toho vyklubalo docela příjemné překvapení. Zatím asi nejlepší ze tří vyzkoušených od Five Pawns.
 
A nechá se oficiálně koupit i v ČR, ale za 249,-Kč za 10 ml.
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 7/10