BOB VAPERLEY (ICONS) by Pro Vape

BOB VAPERLEY (ICONS) by Pro Vape..

Musím se přiznat, že jsem asi poslední vaper v republice, který ještě neměl ani jednu příchuť z řady Icons ?
Řada Genius, kterou jsem psal nedávno jako naprostou novinku, mě příliš nepřesvědčila. Tak mě třeba tahle řada přesvědčí ?

Řada Icons od ProVape je celá o různých kombinacích ovoce.. Prodává se v klasických 60ml gorilla lahvičkách, které obsahují 20 ml aromatu. Toto aroma je nutné dolít bází, případně doplnit nikotinovým boosterem..
Výrobce doporučuje použít bázi 70 – 80 % VG ?
Já jsem dostal aromata již namíchaná na poměr 70/30. Jen jsem si je naboostroval na 1.7 mg/ml..

Výrobce uvádí, že Bob Vaperley je kombinací krémového manga a svěžích citrusů..

Barva je v podstatě úplně čirá. Asi jako všechny ostatní „Ikony“, ale zastavil bych se u vůně. Vůně je totiž naprosto božská ?
Příjemná vůně zralého, sladkého manga, kterou doplňuje svěží nakyslá limetka. Vůně dle mého gusta ?

Asi není třeba zdůrazňovat, že hlavní složku chuti tvoří mango. Jeho chuť je velice příjemná a docela autentická. Lehce sladkokyselá a přesně taková, jaká být, a jakou přesně čekám ?
V pozadí je výrazně cítit nakyslá chuť, kterou dle mého tvoří kombinace limetky a citrónu. Nicméně je více cítit limetka. Mám dojem, že chuť limetky obsahuje i trošku chuti z kůry..
Ze začátku jsem si myslel, že vapuji pouze mango a citróny, ale čím déle ochutnávám, tím více mám pocit, že tato kombinace je podpořena ještě dalším ovocem, které výrobce nepřiznal.
Na podkresu a na dochuti je znát trošku marakuji a možná i ždibec papáji. Tenhle ovocný dojezd rozhodně není na škodu. Naopak. Navozuje příjemný exotický dojem z celé chuti ?
A abych nezapomněl, tak celou tuto kompozici podtrhuje lehce cooling agent, který ji dělá velice svěží a vhodnou do letních dnů ?
Jsem docela mile překvapený..

Za mě 9/10..
Podobná aromata já prostě můžu ?

Děkuji eJuice.cz, za poskytnutí Bob Vaperley do recenze..