BLUEBERRY by JAM MONSTER [RECENZE]

BLUEBERRY by JAM MONSTER..

Borůvky, jakožto aroma na dochucení liquidů, mám rád. Občas se povedou, občas ne.
Jak je na tom borůvkový džem od Jam Monster, se dozvíme dnes!..

Jam Monster obsahují 20 ml aromatu, které se ukrývá v originální 60 ml Chubby lahvičce. Výrobce neuvádí doporučený poměr složek PG/VG, tak jsem aroma zalil bází v poměru 80VG/20PG a naboostroval na 1.7 mg nikotinu..
Oproti tomu uvádí, že se jedná o kombinace z 50% ovocného džemu, 25% másla a 25% toastu..
Při dodržení postupu míchání, se dostanete na 33.33% koncentraci aromatu vůči bázi. Zdá se to dost, leč v dnešní době je to zcela běžná koncentrace (naředit jde vždy) ?
Doporučená doba zaležení, jsou 2 týdny..

Oficiální popis:
Recept na tu nejlepší příchuť činí 50% borůvkový džem, 25% máslo a 25% toast. Ochutnejte naprosto jedinečný džem s toastem, který nemá ve světě vapingu konkurenci!

Vůně liquidu je hodně sladká, ale jestli cítím obsažené složky, to opravdu nedokáži říci. Je to sice příjemná vůně, ale nic z čeho bych poznal, že se jedná borůvkový džem s máslem a toastem..

Barva uleželého liquidu je krásně zlatavá. Je předpoklad, že nebude moc špinit spirálku, ale bohužel opak je pravdou. Co 10 ml musím čistit build..

Skladba chutí je vlastně stejná jako u Raspberry a Strawberry. Prostě džem, máslo a toast. Jen s tím rozdílem, že zde je džem z borůvek. A u těch borůvek bych se zastavil. Já jsem dlouho přemýšlel, kdy já už jsem tuhle borůvku „viděl“. Borůvkových aromat jsou mraky, ale tahle je specifická tím, že jsou v ní cítit i trošku stonky. A pak jsem si nakonec vzpomněl. Ta borůvka je stejná jako je v Blueberry Lemonade od PJ Empire. Jen s tím rozdílem, že zde je mnohem sladší a výraznější ?
Jam Monster – Blueberry je vcelku dobrý už 3 den po namíchání, pokud si tedy chcete užít sladkou borůvku. Pokud chcete využít celý potenciál tohoto aromatu, tak doporučuji na 2 týdny zapomenout v šuplíku. Chuť je pak mnohem komplexnější a plnější. Máslo a toasty, borůvku příjemně zjemní a tvoří chuť potom více „snídaňovou“ ?

Jinak mi celkově Blueberry chutná, ale není to ten druh aromatu, který by mě vystřelil z bot a řekl bych si „tak tohle musím mít furt“. Prostě jedna lahvička a zase něco jiného. Návrat možná později ?
Kdybych měl porovnat, tak mi zatím borůvka chutná nejméně..

Za mě 7.5/10..