BLOODY BERRY od Nasty Juice[Recenze]

Druhá recenzovaná příchuť z řady NASTY BALLIN nese název Bloody Berry. Dle výrobce se jedná o lahodnou směs bobulovin, zejména čerstvých malin a citrónu se sladkou dochutí na konci.

Jedná se u Nasty Juice již o tradiční balení – 60ml lahvička, ve které se nachází 50 ml e-liquidu a prostor pro dolití 10 ml báze či boosteru. Lahvička je tentokrát ve formě plastové butylky s twist uzávěrem. Liquid je vyráběn v poměru 70VG/30PG, který jsem si naboosterovala na 2,5 mg nikotinu.

Zkušebním atomizérem je Vapor Giant V5S s nichromovými spirálkami od Stiffa.

Nebudu již blíže popisovat problém s protékáním lahvičky, který se vyskytuje u celé této řady od Nasty.

Barva je lehce žlutá. Vůně ovocná, ale že by se jednalo o vůni malinové limonády, to říci nemohu. Uvidíme co chuť při vapování.

Musím hned zpočátku uznat, že se jedná o velice dobrou, akorát intenzivní příchuť lesního ovoce. Maliny zde hrají dominantní roli, jsou velice jemné, nepřeslazené, lehounce trpké jako skutečné maliny?

V kombinaci s citronem se tento liquid stává příjemně kyselejším. Citron dodává svěžest, celý liquid je velice vyvážený. Obě tyto složky tvoří velice příjemnou směs.

Ač to Nasty Juice u popisu této příchutě neuvádí, tak je tradičně využita i koolada. Ale lehce, jen při delším potahu cítíte takový lehčí chladivý vánek v puse. Cool efekt krásně doplňuje ovocnou složku.?

Lahodné, svěží, krásně provázané složky, prostě dost dobrý liquid na letní vaping. Tento doporučujeme vyzkoušet všemi deseti.?

Liquidy řady Nasty Ballin se nechají zakoupit na zahraničních shopech za cenu cca 350 Kč + doprava.

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 8,5/10

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!