BERRY TREE by AL CARLO [RECENZE]

BERRY TREE by AL CARLO..

Dnešní recenzí, bych navázal další variaci s ovocem. Krom Macchiato Brew, což není ovoce, to byla jedna velká slabota. Tak snad dnes…

Al Carlo jsou produkty kanadské společnosti, které jsou k dostání ve 120ml lahvičkách, s obsahem 15 ml aromatu..
Na první pohled se to zdá málo, ale po zalití bází je koncentrace 12,5 %, což mi přijde jako rozumná hodnota?
Já jsem samozřejmě tento postup dodržel. Akorát jsem použil svou oblíbenou bázi 50/50 a naboostroval na 1.6 mg/ml nikotinu..
I když je psáno, že není potřeba nechat zrát, tak jsem je stejně nechal dva týdny ležet v temnu ?

Oficiální popis:
Pečlivě vybraná směs toho nejlepšího a nejchutnějšího z lesů a hájů v kombinaci s tóny tradičních tabáků uloví absolutně každého vapera..

Voní ovocně, ale nic moc konkrétního. Možná trošku vystupuje rybíz, ale ne nijak výrazně..
Barva je naprosto stejná jako u ostatních. Prostě lehce nažloutlá..

Přesně jako ve vůni, je to i v chuti. Nejvíce převládá asi rybíz. A to konkrétně černý. Bohužel nehledejte nic nakyslého, nebo reálného. Je to prostě jen sladké rybízové aroma..
Dale je cítit chuť malin v kombinaci s ostružinou. Tato směs dodává chuti jakous takous lehkou nakyslost. Ale stále platí, že i Berry Tree, je stále spíše sladké, než svěží aroma ?
O samotném tabáčku, který by tam měl být, ale není, už mě asi nebaví ani psát. To je pořád dokola to stejné lehké kořeníčko, které tabák připomíná velice vzdáleně, ne-li vůbec. Škoda..

Pokud bych měl srovnat s ostatními Al Carly z nové řady, tak je to asi zatím nejlepší ovocný typ. Stále vede Macchiato Brew. Meloun i Mango byly spíše zklamání..

Za mě 7/10..