BERRY TART by DINNER LADY [RECENZE]

BERRY TART by DINNER LADY..

Po recenzích na Lemon Tart a Strawberry Custard tu mám v pořadí třetí recenzi na Shake & Vape dezertovku od Dinner Lady..

Konkrétně tato dezertní řada Shake & Vape aromat, je k dostání v 60ml lahvičkách s obsahem 20 ml aromatu v PG stavu. Koncentrace tedy vychází na nějakých 33.33 %..
S ohledem na to, že aroma je PG, tak je vhodné použít bázi s vyšším poměrem VG..
Já jsem použil bázi 70/30 ve prospěch VG, protože mám radši řidší liquidy ?

Ale můžete klidně dolít čistým VG, případně ještě přidat nikotinový booster. Já jsem naboostroval na 1.6 mg/ml..
To je tak asi vše k obecné informaci..

Přesný popis zní, že jedná o směs čerstvě nasbíraných lesních plodů, má příjemně nasládlou a osvěžující chuť, která je doplněna o křupavý korpus..

Vůně je hlavně borůvková s nádechem těsta..
Barva je po dvou týdnech stále jen lehce žlutá..

Druhý den po namíchání byl liquid sice dobrý, ale bylo znát, že těsto chce ještě nechat. Jinak co se toho lesního ovoce týče, tak je nejvíce cítit sladká a výrazná borůvka..
Po dalším týdnu uležení je stále cítit ona sladká borůvka, ale občas mám dojem, že ji doprovází lehce nakyslý rybíz..

Ten týden zaležení nejvíce prospěl těstu. Zatímco za čerstva bylo těsto cítit jen lehce, tak teď už je znát mnohem výrazněji. Naštěstí ne na úkor borůvky.Delším zráním těsto nabylo na hutnosti a sladkosti. Není to úplně stejné těsto, co je v Lemon Tart. Tohle mi, tak napůl, připomíná Donut?

Co se té 33% koncentrace týče, tak to je opět naprostý úlet. Sice bych Berry Tart na 120 ml asi nemíchal, ale těch 20 % by bylo jistě dlouhodobě vapovatelnějších?

Jinak je Berry Tart velice dobrá záležitost, která je opět ve stylu Dinner Lady, naprosto analytická ve svých složkách, jak už ve vůni, tak v chuti?

Ale jak už jsem psal u Strawberry Custard… Lemon Tart je prostě chutnější?

Takže za mě 9/10..

Děkuji E-Liquid.eu za poskytnutí Berry Tart do recenze..