BERRY MINT by ARAMAX [RECENZE]

BERRY MINT by ARAMAX..

Jedny bobule máme za sebou, tak se vrhnu rovnou i na ty druhé ?
Tentokrát by to mělo být cosi svěžího..

Aramax Shake & Vape aromata se prodávají v tmavé 60ml lahvičce s obsahem 12 ml aromatu, které si dolijeme svou libovolnou bází, ať už s nikotinem, nebo bez nikotinu..
Pokud dodržíme předepsaný postup, tak při dolití 48 ml báze se dostaneme na 20% koncentraci..

Já jsem dolil bází 50/50/1.8 mg nikotinu ?
Toť zhruba obecné info, které přišpendlím ke každé recenzi.. 
Popis říká, že se jedná o svěží mix lesního ovoce.. Vůně je taková prazvláštní. Nakyslá a zároveň nahořklá. Cítím ostružiny, maliny a trošku máty..Chuť je tedy velice zvláštní..
V první řadě, je cítit něco jako ostružina, která je doprovázená lehkou chuti malin s náznakem brusinek. Tahle chuť je docela hořká a nepříjemně sedá na jazyk..
Bohužel je tam ještě jedna věc, která mě docela irituje (i když mi normálně nevadí) a to ta, že je tam výrazně cítit lékořice. Myslím, že by bylo vhodné to dopsat do popisů, protože věřím tomu, že když si někdo koupí mix bobulovin, tak asi po lékořici příliš neprahne ?
Já mám lékořici rád, ale sem tedy moc nepasuje..
Celá tahle prazvláštní chuť je navíc obalena do kombinace máty a mentolu. Dokonce mám pocit, že v té větrovosti cítím i trošku cooling agentu..
Vzdáleně mi připomíná aroma Black´n Blue od T-Juice, ale s tím rozdílem, že tam jsou složky o moc lépe poskládané a sladké..

Abych řekl pravdu, tak tohle mi tedy moc nejede. Ta nahořklá chuť, co zůstává v puse společně s mentolem, mi docela vadí..

I když věřím, že si tahle neotřelá chuť příznivce najde, tak já už bych to podruhé recenzovat nechtěl ?

Za mě 4/10..