Augvape X Mass Mods S2 Squonk Mod

Augvape jako společnost u nás asi nemusím představovat. Firma na budget zařízení, od atomizérů po mody. Zato Mass Mods je u nás v podstatě neznámý výrobce. Zaměření jsou převážně na neregulovaná zařízení a RDA, konkrétně mody jako UA1, CS1 nebo atomizér Axial. Dnes se ale podíváme na jeden z jejich squonk modů, a to S2.

UPOZORNĚNÍ: Toto zařízení není, opravdu NENÍ, určeno pro začátečníky, kteří nemají zkušenost s motáním vlastních spirálek, řádnou znalost Ohmova zákona, baterií a celkovou bezpečnost při práci s neregulovaným nebo mechanickým modem. Pokud si ublížíte při špatném používání tohoto nebo jiného podobného zařízení, je to VAŠE chyba a nikdo vás litovat nebude.

Jak už jsem naznačoval, jedná se o zařízení s MOSFET, hlavně kvůli vložení baterie vzhůru nohama. Lahvička na 8 ml, údajně, jedna baterie 18650, žádná další ochrana, proti zkratu, proti velmi nízkoodporovému buildu, žádné zamykání tlačítka, nic.

Prostě pokud jste hledali něco, co se bude chovat jako mechanika, a nechce se vám dávat víc jak $40, pokud se teda zrovna prodává, tak jste našli to pravé.

Tlačítko je hezky tuhé, žádná prodleva při žhavení, hezky odpružený centerpin.

Jednobarevné tělo je vyrobeno z dvou částí. Teda ze tří, ale s jednou ani nehnu. Tělo, ve kterém se nachází MOSFET, silikonová lahvička a místo pro baterii jsou z plastu. Poměrně tvrdý s lehce zdrsněným povrchem, moc příjemné do ruky. Boční panely jsou pak kov, pravděpodobně nějaká zinková slitina.

Jeden z bočních panelů jde vyndat, drží tam ale velmi natěsno. Na místě navíc drží bezpečně pomocí magnetů, které se přichytí na baterii.

I přes poměrně nestandardní tvar musím říct, že se mi S2 drželo velmi příjemně, pokud jsem ho tedy držel v pravé ruce, protože z nějakého důvodu je otvor na squonkování u valné většiny modů na levé straně a v levé ruce se musí žhavit palcem, což mi tu nepřišlo nijak příjemné.

Celkově je to velmi povedený a poměrně i malý mod, který rozhodně neurazí. A i přesto, že squonkování není nic pro mě, respektive jsem nenašel mod, který by mě nějak víc bavil, tak jsem si ho poměrně i oblíbil. Za mě, pokud budete mít možnost ho dostat do svého vlastnictví, tak bych neváhal ani chvíli.