Augvape Skynet Sub-Ohm Tank [Novinka]

Augvape přichází s novým tankem na žhavicí hlavy a my musíme doufat, že to není začátek konce lidstva, tak jak ho známe.

SKYNET – po zahlédnutí tohohle názvu se mi v hlavě rozezněl úvodní song filmu Terminátor.

No konec blbostí a jdeme se podívat na tank jako takový.

 

Průměr tanku je 24 mm na základně, zvolit si můžeme ze dvou možných skel, a tedy i kapacit.
S klasickým rovným sklem na nás čeká obsah 3,6 ml a s dnes tolik oblíbeným vypouklým, neboli bubble sklem, hnedle 5,1 ml. Tomu se říká správný FuckTPD tank 😀 .

 

 

Augvape se rozhodl, jako už snad každý výrobce, sáhnout po žhavicích hlavách s meshem. Nejsou zde tedy v hlavách spirálky z odporového drátu, ale meshová síťka díky které bude produkce páry zajisté VELMI slušná. Co se mi naopak líbí, přestože je to fakt drobnost, je ryska na žhavicí hlavě, která uživateli jasně řekne, kdy už je záhodno doplnit liquid.

 

 

 

 

Tank disponuje dnes již zcela běžným vrchním plněním. Zavírání je zde na závit, tudíž se netřeba bát že se tank otevře v kapse, jako tomu bývá u clearů od značky Smok (tady si představte zhnusený pisatelův obličej).

 

Tenhle tank rozhodně nevypadá zle. U Augvape jsme si tak nějak zvykli, že atíky umí dobře, tak snad tento nebude výjimkou. Augvape jej momentálně nabízí za nějakých 25 USD, což sice není málo ale na druhou stranu to není ani nikterak přestřelené.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!