Augvape Druga Foxy Mod [Novinka]

Výrobce Augvape je známý spíše díky atomizérům Merlin a Boreas, nebo RDA Druga a Templar. Co se týče modů, za zmínku stojí snad jen dřevěný krasavec Gragas. Nyní se ale rozhodli pro nový mod a vzešel z toho Druga Foxy Mod. A dle fotek půjde o velmi elegantní kousek.

Bude se jednat o mod ze zinkové slitiny, který by měl být svou velikostí i tvarem pohodlný do ruky.

Poháněný bude dvěma bateriemi typu 18650, což nenabídne takovou flexibilitu, jako jiné nové mody, které podporují i baterie 20700/21700, to by však nemělo vadit. Maximální výkon se zastavil na 150 Wattech, což je však celkem pochopitelné, jelikož u tohoto modu půjde spíše než o honění výkonů, o jeho vzhled.  Samozřejmostí jsou i teplotní režimy, avšak zatím není uvedeno, pro které materiály, a tak se dá předpokládat klasická trojice Ni/Ti/SS.

Co je velice zajímavé, je umístění displeje a ovládacích tlačítek (+/-). Ty totiž při prvním pohledu nikde nenajdete, jelikož jsou schované pod bočním panelem. Další věcí, která potěší, budou i vyměnitelné boční panely, byť zatím není jasné, kolik variant bude k dispozici, a za jakou cenu.

Každopádně se jedná minimálně po vzhledové stránce o velmi povedený kousek a jeho cena by neměla být vysoká, jelikož v předobjednávkách se pohybuje okolo 50 dolarů.