Arctic Dolphin KURVE 220W Box Mod [Novinka]

Arctic Dolphin je firma, která u nás nebyla příliš známá. Když opomeneme jednobaterkový squonk, mechanický grip Crea a jednobaterkový, regulovaný stabwoodový mod Arthur 80W, tak od nich vlastně tady nic moc neznáme, přitom mají na kontě snad všechno. Od RDA přes RTA a dokonce i atomizér na žhavicí hlavy. Tentokrát ale přicházejí s novinkou v podobě dvoubaterkového 18650 modu s názvem KURVE.

Už od pohledu je jasné, že to není tuctový box mod, který je jako 90 % čínské produkce. Boční žhavicí tlačítko, OLED displej, možnost žhavit i pod 0.1 Ohmu i ve watt režimu, kovové tělo s grafikou na straně s displejem a dokonce i relativně ergonomicky tvarované tělo.

Bohužel už od pohledu ale musí být jasné, že kovové tělo bude magnet na otisky prstů, což by se dalo vyřešit buď silikonovým obalem, ale pak by tenhle celkem pěkný mod nebyl zase tak hezky vidět, nebo to prostě přetrpět, nebo nosit s sebou látkový kapesník a jednou za čas ho přeleštit. Také je trochu škoda, že centerpin není úplně vycentrovaný, jelikož by se na něj pak mohl pojmout i větší atomizéry s průměrem okolo 30 mm.

Tohle je jeden z těch modů, které už od pohledu nevypadají špatně a určitě by se vyplatilo počkat, až vyjde. Cena v předprodejích je opět, jak je u Arctic Dolphin celkem běžné, nasazena trochu výš a to na cca 85 dolarů v předprodeji a to jen za samostatný mod.