ANANASOVÝ LEDO-BOREC by CoolniSE [RECENZE]

ANANASOVÝ LEDO-BOREC by CoolniSE..

Dnes tu mám příchuť, která se jeví jako prudce ananasová. Ale je tomu opravdu tak? ?

Tato řada CoolniSE je celá o ovoci a o ledu. 60ml lahvička obsahuje 15 ml aromatu, které je nutné dolít vlastní bází, případně doplnit o nikotinový booster..
Doporučení, jakou bázi použít, jsem nedostal, tak jsem si to namíchal do báze 70/30 ve prospěch VG a naboostroval na 1.7 mg ?
To je asi tak vše k základnímu infu..

Oficiální popis:
S tímhle exotickým koktejlem proboříte nejeden ledovec. V pořádně chladivé koupeli z ananasové šťávy si užívají kousky sladké hrušky a vy si spolu s nimi vychutnáte každý potah.

Vůně liquidu je hodně výrazná. Převládá v ní ananas, ale ani hrušková vůně není cítit zanedbatelně..
Barva liquidu je opět naprosto čirá. Stejně jako ostatní zástupci CoolniSE řady..

Poprvé jsem ochutnal ještě dříve, než jsem četl jakýkoliv popis (ještě nebyly k mání), a už tehdy mi bylo jasné, že ananas nebude jediné ovoce, které LEDO-BOREC bude obsahovat. Hruška je zde opravdu výrazná a je velmi dobře cítit. Nutno říci, že ta hruška je velice dobrá, šťavnatá a sladká. Kdyby tam byla jen ona + cooling agent, tak bych byl v podstatě spokojený. Bohužel je tam ananas..
Ananas moc, respektive vůbec, nepřipomíná skutečný ananas. Je to spíše hodně sladký, vyumělkovaný a prefabrikovaný bonbon ? Bez té slušné hrušky by ledo-borec letěl rovnou do odpadků..
Asi netřeba zmiňovat, že se opět jedná o velice chladivé aroma, které vás svou ledovostí opravdu posadí na p*del ?

Osobně jsem v ledo-borci moc zalíbení nenašel. Ta hruška opravdu špatná není, ale jinak to ostatní je bída ?

Za mě tak 6/10, když přimhouřím obě oči..