Alpha Origins – Nutty Tobacco [Recenze]

Do třetice se z řady Alpha Origins podíváme na kousek, který potěší především příznivce tabákových příchutí, ale mohl by nadchnout i ty, kteří si k tabákovým příchutím svojí cestu teprve hledají. Jeho jméno je Nutty Tobacco a jak již název napovídá, jedná se o kombinaci tabáku a oříšků.

Popis výrobce zní následovně:  Tabáková příchuť, která ve spojení s kokosem, arašídy a whiskey z dubových sudů tvoří kompozici nasládlého tabákovo-ořechového liquidu vhodného jak pro DL tak i MTL.

Než začneme, připomeneme si klasické:  Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

Jako u předchozích dvou, i zde platí že Nutty Tobacco je potřeba nechat alespoň týden zaležet.

Hned v začátku je poznat celkem klasická lehká chuť tabáku, který je doplněn o lehkou chuť oříšků. V základu tedy celkem taková klasika. Co jí ale příjemně odlišuje od ostatních je oříšková chuť. Ta totiž z té klasické tabákové kombinace v začátku přechází do příjemné chuti oříškového krému. Spíše než arašídy chuť ale připomíná lískové oříšky a v úplném závěru se objevuje něco, co by mohl být onen kokos. Chuť whiskey jsem v mixu hledal spíše marně, myslím že se překrývá s dřevitostí a celkovou chutí tabáku.

Celkem překvapující je, že díky chuti oříškového krému a jemnosti tabáku je tato příchuť celkem vhodná i do DL atomizérů. Můj celkový dojem tedy moc neodpovídá popisu, který k Nutty Tobacco výrobce uvádí. Ale i tak je Nutty Tobacco jedna z mála tabákových příchutí, které mi chutnají. Je jemný a na MTL mi sedí tak akorát.

Z mého pohledu se jedná asi o nejlepší kousek z celé řady a rozhodně je vhodný i na celodenní vaping.

Nutty Tobacco dostanete v 60ml lahvičce s 15 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem (doporučené poměry PG/VG najdete na lahvičce). Dle doporučení výrobce i mého nechte výsledný mix alespoň týden zaležet.

Děkujeme TI Juice za zaslání řady Alpha Origins do recenze!