Alpha Origins – Coconut Donut [Recenze]

V následujících třech recenzích se podíváme na nová Shake & Vape aromata Alpha Origins. Tato aromata jsou vyráběna v USA a na český trh se dostávají ve spolupráci s naším známým výrobcem TI Juice, který tato aromata zároveň poskytl do recenze.
Všechny tři kousky jsou vesměs dezertové a naprosto bez ovoce. A jako první se koukneme na zoubek aromatu Coconut Donut.

Popis výrobce zní následovně: Bohatý mix tropického kokosu v kombinacii s krémem plněným donutem zajisté uspokojí Vaše chuťové buňky.

Než začneme, připomeneme si klasické:  Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

Hned na začátek rovnou řeknu jednu věc, kterou zopakuji u všech tří kousků: po namíchání je opravdu nechte pár dní zaležet ať už jste sebevíc nedočkaví, abyste nebyli zklamaní.

Coconut Donutu jsem se zprvu trochu bál a to kvůli kokosu, ale po odležení jsem zjistil, že nebyl důvod. Chutě v tomto aromatu se při vapování neprojevují nijak více odděleně a postupně, ale spíše v takovém velmi příjemném celku.
Základem je velmi jemné a nijak nepřeslazené donutové těsto, které zároveň nechutná tak „olejově“, jako některá jiná aromata, připomínající donuty. Tenhle donut je pak naplněný jemným, nadýchaným krémem. Ten je převážně vanilkový s nádechem kokosu. Kokos zde není tedy nijak výrazný a nic nepřebíjí, ale v rámci celku ho cítím, jako kdyby byl součástí právě té krémové, donutové náplně. Na závěr je v chuti cítit lehký nádech skořice či skořicového cukru.

Celkově není tato kombinace nijak přeslazená nebo výrazně hutná, prostě tak akorát, a rozhodně je vhodná na celodenní vaping. Pokud je ale uváděný kokos už v samotném názvu, čekal bych ho v celém mixu více, byť mi takto, kdy je v chuti velmi decentní, vyhovoval.

Upřímně jsem měl i lepší donuty, zároveň i horší. Coconut Donut bych asi mezi své stálice úplně nezařadil, ale pro mě, jako pro příznivce dezertových aromat, však představuje dobrou alternativu, když nevím, co bych si do atomizéru nalil, jelikož takhle příchuť se dá jet i v mém případě opravdu celý den.

Coconut Donut dostanete v 60ml lahvičce s 15 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem (doporučené poměry PG/VG najdete na lahvičce). Dle doporučení výrobce i mého nechte výsledný mix alespoň týden zaležet..

Děkujeme TI Juice za zaslání řady Alpha Origins do recenze!

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!