AEON Shake – Milkshake [Recenze]

Po delší době se opět podíváme na kousek od chorvatského výrobce AEON, opět z řady Shake. Jeho název je jednoduše Milkshake a jedná se o jahodový milkshake se sušenkami. Milkshaků je na trhu mnoho, tak se pojďme podívat na to, jak si stojí právě tenhle od AEONu.

Hlavním znakem řady Shake oproti řadám Journey je to, že aromata jsou určena rovnou k vapování a nepotřebují ležet, tak jako Journey, které většinou potřebují 30 dní. Jedná se tak o aromata Shake & Vape v pravém slova smyslu.

Popis tentokrát přeskočíme, jelikož jsem jej již uvedl v úvodu a nějaký podrobnější popis k Milkshake uvedený není.

Než začneme, připomeneme si klasické: Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 1000 lidí, 1000 chutí.

Recnze na Milkshake pro mě byla zatím ze všech kousků z řady AEON „nejtěžší“ na sepsání. A to ne z důvodu komplexnosti chuti, ale protože jsem tak nějak nevěděl, co k tomu napsat.

Od samého začátku je cítit lehounce kyselý jahodový mléčný shake. Chuť jahod v něm je celkem věrná.

Chuť jahodového shaku při některých potazích velmi lehce podkresluje náznak máslových sušenek.

Celkově ta kombinace není nijak přeslazená, je poměrně lehká a není v ni cítit žádný nádech umělotiny. Ale jako taková mě moc nenadchla. Milkshake mi přijde poněkud mdlý, což je, jak v porovnání s dalšími kousky od AEONu, ale i v porovnání s dalšími milkshaky od jiných výrobců, celkem zklamání. Potenciál by v té chuti byl, ale přijde mi nedotažený. Chybí mi nádech smetany a celkově by mohla být chuť mnohem výraznější.

Milkshake jsem zkoušel jak po namíchání, kdy by už měl být vhodný k vapování, tak po různě dlouhých dobách odležení a nedošlo k žádné změně, maximálně se lehce zvýraznila chuť mléka.

Je možné, že v lahvičce, která se do mých rukou dostala, bylo o něco méně aromatu (to se stát může) a tak došlo k většímu naředění. I tak si myslím, že je Milkshake od AEONu trochu nedotažený. Každopádně chuť jsem v něm hledal dlouho a prostě jsem nevěděl, co k němu napsat.

Za mě je to zatím největší zklamání a myslím si, že AEON má na víc. Pokud ale hledáte jen opravdu lehkou příchuť, mohl by vám Milkshake sednout.

AEON Shake Milkshake dostanete ve 120ml lahvičce, která obsahuje 24 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a případně boosterem dle svých preferencí. Výsledný mix není potřeba nechat odležet a můžete ho vapovat rovnou po namíchání.

Za zaslání AEON Shake Milkshake děkujeme prodejci LAvape.cz, kde jej můžete zakoupit.