AEON Journey Classic – Robot Oil [Recenze]

Je čas se podívat na další kousek od chorvatského výrobce AEON, tentokrát opět z řady Journey Classic s bílou etiketou. A bude se jednat o příchuť, ve které se kombinuje krém s ovocem s názvem Robot Oil, která je někde na pomezí dezertu a ovoce. Pojďme tedy na to.

Nejdříve přichází na řadu popis od výrobce: „Robot Oil je poslední člen série Journey Classic, má speciální etiketu, zvláštní jméno a tak trochu neobvyklé ingredience. Robot Oil je směs smetanové vanilky, sušeného ovoce a kokosového krému.

A ještě jedna klasická vsuvka: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 

Při prvních potazích na vás čeká celkem jemný kokosový krém, který je chutí velmi blízký chuti čerstvého kokosu, který není tak sladký a výrazný, jako znáte ze sušeného kokosu, ale opravdu čerstvému kokosu.
U dalších potahů se už ke slovu dostává chuť sušeného ovoce, přičemž prim zde hraje především cukrový/žlutý meloun. Ten je doplněn chutí i dalšího sušeného ovoce, kde jako další jde rozeznat papáju.
Tahle směs ovoce je příjemně posazena na onen lehký kokosový krém. V některých potazích je pak celá chuť zakončena chutí spíše než vanilkového, tak smetanového krému, jehož lehká nakyslost však může být spíše chutí kokosového krému. Tahle nakyslost však není nepříjemná, naopak, celou chuť zajímavě dokresluje.

Vyzdvihnout chci především chuť sušeného ovoce. Ta je totiž přesně takové, jako když si koupíte sáček sušeného tropického ovoce.

Výsledkem je tak celkem zajímavá, nevtíravá příchuť, která není přeslazená (jako mi přijdou některé jiné kousky od AEONu), je celkem lehká a která je rozhodně vhodná na celodenní vaping.

Za mě rozhodně jeden z těch zajímavějších kousků, které jsem měl zatím možnost od AEONu vyzkoušet.

AEON Journey Classic Robot Oil dostanete ve 120ml lahvičce, která obsahuje 24 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a případně boosterem dle svých preferencí. Doporučená doba odležení, kterou uvádí výrobce i na lahvičce je 30 dní, prodejce pak uvádí 3-15+ dní.

Za zaslání AEON Journey Classic Robot Oil děkujeme prodejci LAvape.cz, kde jej můžete zakoupit.