Adam’s Vape – Pistachio Cannoli

Podzim se už jistě hlásí o slovo a tak přichází čas vyměnit ovocné příchutě v tancích za ty dezertové. Tedy alespoň ve schématu příchutí od Adam’s Vape. A tak se nám do recenze dostala novinka, která potěší hlavně příznivce právě dezertových příchutí. Pojďme se podívat na kousek s názvem Pistachio Cannoli.

Nové etikety

Kromě sebe sama přichází Pistachio Cannoli ještě s jednou novinkou. Tou jsou nové etikety, které nově budou rozlišovat do jaké „série“ příchuť patří, v tomto případě např. Desserts. Postupně se do těchto nových etiket převlečou všechny stávající příchutě, které má Adam’s Vape v nabídce. Kromě toho budou i na Adamově eshopu na základě tohoto rozdělení příchutě rozděleny do příslušných kategorií.
Klasické logo AV logo a indikace intenzity a složek zůstávají tak, jak jsme na ně zvyklí.

Pistachio Cannoli

Ale teď už k samotné příchuti. Tentokrát si vytáhneme Adamův popis, který zní následovně: „Ve vůni příjemná sladkost, při prvním potažení do popředí vystupuje smažené těsto s pistáciovým krémem na máslovém základu a pekanovými oříšky. Chuťový profil zakulacuje vanilková zmrzlina, která dodává lahodný pocit při vyfouknutí.

Klasická vsuvka na začátek: Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 1000 lidí, 1000 chutí.

Smažené těsto cannoli zde tvoří jemný a příjemný základ, přičemž ale nepůsobí nijak těžce nebo olejově, jak by si někdo po přečtení slova „smažené“ mohl myslet. Tenhle základ mi pak přijde chuťově lehce obalený v moučkovém cukru.

O něco výraznější je pro mě pak však chuť máslového krému doladěného tóny vanilky. Ten, stejně jako těsto, nepůsobí přehnaně těžce a výraznější máslové tóny se objevují spíše jen výjimečně. Chuť krému pak doplňuje velmi nenápadná chuť pistácií, která chuti s některými potahy dodává chuti lehce ovocný nádech. Pokud však hledáte primárně pistáciovou chuť, v tomto případě budete možná lehce zklámáni.

Závěr chuti pak tvoří lehký oříškový ocásek pekanového ořechu.

Celkově chuť tvoří spíše jednolitou chuť, která by mohla někomu přijít skoro až nudná. Já jsem z Pistachio Cannoli ale nadšený. A proč? Protože se jedná o nenáročnou a svým způsobem vděčnou dezertovou příchuť, která není přeslazená, zároveň není ani moc hutná, ale ani mdlá. A přesně takovou jsem od doby, co se u nás přestal prodávat Captain Cannoli, hledal.

A tahle chuť mi sedla natolik, že do sepsání recenze jsem zvládl sjet téměř dvě lahvičky a to za necelý týden. To se mi snad nepovedlo ani u Adamova Shortbreadu.

Pokud tedy hledáte dobrou, nenáročnou dezertovku nejen na celodenní vaping, rozhodně zkuste Pistachio Cannoli. Já si ji zamiloval na první potahy.

Adam’s Vape Pistachio Cannoli dostanete v 60ml lahvičce která obsahuje 12 ml aromatu,  které je potřeba dolít bází a případně boosterem dle svých preferencí. Doporučená doba odležení, kterou uvádí výrobce i na lahvičce, je 7 dní.

Za zaslání Pistachio Cannoli do recenze děkujeme přímo výrobci Adam’s Vape, u kterého jej můžete zakoupit.