Adam’s Vape – Passion Cheesecake [Recenze]

Léto obecně bývá spíše okurkovou sezónou, což ale tak úplně neplatí pro Adam’s Vape. Adam si totiž i během letních měsíců mimo limitek připravil pár novinek. Nám se tak na stůl dostává Passion Cheesecake, neboli cheesecake s mučenkou. To zní jako zajímavá kombinace, ale jak chutná v podobě liquidu? Na to se podíváme v dnešní recenzi.

Klasická vsuvka na začátek: Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 1000 lidí, 1000 chutí.

První věcí, kterou začnu, je fakt, že v chuti není cítit žádný cheesecake. Chuť sice působí dezertově, ale prim zde hraje chuť mučenky.

Mučenka působí poměrně věrně a má příjemný nádech tropického ovoce. Na pozadí je lehce trpká, ale přitom příjemně sladká. Trpkému dojmu lehce přidává i chuť kiwi, která zároveň přidává i lehkou kyselost A podtrhuje chuť mučenky. Ale kiwi jako takové v chuti cítit není. Chvílemi ovocná chuť působí lehce bonbonově, ale jinak je celkem povedená.

Jediné, co si chuť vzala z cheesecaku je lehká krémovost, která v kombinaci s mučenkou funguje celkem dobře a překvapivě dobře. Zároveň tato krémovost působí jako jediný prvek, který chuti, dodává lehký nádech dezertové příchutě. Z cheesecaku ale není cítit typická chuť tvarohové náplně, ani sušenkového korpusu. Osobně si myslím, že pokud by se příchuť jmenovala například Creamy Passion Fruit, byl by tento název výstižnější. Chuť jako taková je celkem povedená a byl jsem schopen tuto příchuť vapovat celý den. Není vlezlá je na pomezí ovocné a dezertové příchutě, ale vyslovená bomba to není.

Osobně jsem zklamaný z toho, že příchuť nedostává svému jménu, tedy že není výraznější chuť cheesecaku. Tím je pro mě Passion Cheesecake lehkým zklamáním. Sice neurazí, ale ani nenadchne. Je znát, že byla snaha vytvořit dezertovku vyletněnou tropickým ovocem, ale za dezertovku bych tuhle příchuť určitě neoznačil.

Pokud tedy hledáte cheesecakovou příchuť, tak vás tato příchuť nenadchne, protože dle mého nemá v cheesecakem téměř nic společného. Pokud ale hledáte něco na pomezí dezertové příchutě v kombinaci s tropickým ovocem, neváhejte a Passion Cheesecake zkuste. Jak jsem řekl, není špatná, ale nechutná tak, jak asi byla zamýšlena – alespoň mně ne.

Ale za chvíli je tu další novinka, tak snad přinese něco zajímavějšího.

Adam’s Vape Passion Cheecake dostanete v 60ml lahvičce která obsahuje 12 ml aromatu,  které je potřeba dolít bází a případně boosterem dle svých preferencí. Doporučená doba odležení, kterou uvádí výrobce i na lahvičce, je 7 dní.

Za zaslání Passion Cheesecake do recenze děkujeme přímo výrobci Adam’s Vape, u kterého jej můžete zakoupit.