Adam’s Vape – Moon Milk [Recenze]

V redakci nám přistála další novinka od Adam’s Vape. Novinka nese název Moon Milk a ve zkratce by se mělo jednat o mléko s medem, karamelem a mandlemi. A proč Moon Milk? Tohle označení se v angličtině používá právě pro teplé mléko s medem, které má pomoci na usnutí. Tahle příchuť vás naštěstí neuspí. V minulosti jsem se u podobných příchutí, tedy mléko s medem, spíše spálil, což měl na svědomí především med. Dnes se tedy podíváme, jak se tahle kombinace povedla Adamovi.

Z Adamova popisu vytáhnu že se jedná o „medového mléka s karamelem, kapkou whiskey a jemně nahořklým mandlovým ocáskem.

Klasická vsuvka na začátek: Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 1000 lidí, 1000 chutí.

Při prvním potahu je cítit jemná chuť teplého, skoro až napěněného mléka, které je lehce doslazené medem. Med jako takový v chuti moc neprostupuje, spíše ji zjemňuje. Mléko nemá žádné nakyslé či jiné nepříjemné tóny, které mnohé vapery mohou od mléčných liquidů odradit. Tady se jedná o velmi příjemnou, jemnou mléčnou chuť.

Mnohem více v chuti mléka vystupuje chuť karamelu, resp. karamelek, které jsou do chuti příjemně „rozpuštěné“. Z počátku může karamel působit trochu dráždivě, což je celkem běžná vlastnost, po odležení ale zjemní a přejde téměř do chuti karamelového sirupu.

Při některých potazích mi tak Moon Milk lehce připomíná pořádně mléčné, napěněné latté s karamelovým sirupem.

Na konci výdechu je pak v chuti karamelu cítit lehké mandlové náznaky, které nejsou přehnaně hořké a krásně celou chuť uzavírají.

Výsledkem je tak příjemná mléčná chuť, která místy přechází až do mléčného dezertu. Tak akorát sladká, vyvážená, ničím nerušící, rozhodně vhodná i na celodenní vaping.

Moon Milk mě nadchnul od prvního potahu a během těch pár dní, co mi přišel, jsem zvládnul stáhnout skoro celou lahvičku. Příjemně jemná, v podstatě dezertová chuť, která se rozplývá na jazyku. A pro mě asi nová top příchuť od Adama, tohle mi sedlo a to jsem takovou příchuť vlastně ani nevyhledával.

Adam’s Vape Moon Milk dostanete v 60ml lahvičce která obsahuje 12 ml aromatu,  které je potřeba dolít bází a případně boosterem dle svých preferencí. Doporučená doba odležení, kterou uvádí výrobce i na lahvičce, je 7 dní.

Za zaslání Moon Milk do recenze děkujeme přímo výrobci Adam’s Vape, u kterého jej můžete zakoupit.