Adam’s Vape – Grape Mint Lemonade [Recenze]

Pokud si myslíte, že na pomlázku už jste staří, přichystal pro vás Adam v podstatě velikonoční nadílku a to v podobě další novinky. Její název je Grape Mint Lemonade a jedná se o ovocně nápojovou chuť, která bude kandidovat na místo ve vašich tancích především během nadcházejícího léta.

Adamův rozbor chutě opět necháme abyste si přečetli na jeho stránkách, ve zkratce jen uvedeme, že se jedná o „Chladivou hroznovou limonádu„.

Než začneme, připomeneme si klasické: Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 1000 lidí, 1000 chutí.

Prim v Grape Mint Lemonade hrají pochopitelně hrozny. V tomto případě nečekejte věrnou chuť červených hroznů. Zde se jedná spíše o chuť připomínající americkou fialovou hroznovou limonádu – grape soda, zároveň ale nese lehké náznaky chuti hroznové žvýkačky. Tedy ne žádná Vinea, ale opravdu grape soda.

Pod chutí hroznové limonády se objevuje kombinace rybízů, z nichž vystupuje především chuť toho červeného. Oproti chuti hroznů je chuť rybízů věrnější, chuti dodává lehkou a příjemnou kyselost, která dobře doplňuje sladkost hroznové limonády.

Celou chuť doplňuje chuť máty, která opět přechází do spíše žvýkačkové chuti. Ta nejen že chuť osvěžuje a lehce ji chladí, ale zároveň i v závěru opět lehce přislazuje.

Chladivost je v případě Grape Mint Lemonade velmi decentní, tedy vám nezmrazí krk ani hlavu, při tom ale příjemně doplňuje ovocné chutě hroznů a rybízu.

Grape Mint Lemonade je tedy tak někde na pomezí nápojové a žvýkačkové příchutě. Je sladká, ale sladkost je zde příjemně vyvážena kyselostí a mátou. Upřímně jsem od tohohle kousku moc neočekával, ale jak jsem testoval, musel jsem do tanku dál a dál doplňovat, i když už jsem měl rozbor chuti hotový. Osobně bych možná trochu ubral máty, ale i tak mě Grape Mint Lemonade mile překvapila.

Adam’s Vape Grape Mint Lemonade dostanete v 60ml lahvičce která obsahuje 12 ml aromatu,  které je potřeba dolít bází a případně boosterem dle svých preferencí. Doporučená doba odležení, kterou uvádí výrobce i na lahvičce, jsou 3 dny.

Za zaslání Grape Mint Lemonade do recenze děkujeme přímo výrobci Adam’s Vape, u kterého jej můžete zakoupit.

Pozor! Pokud jste dočetli až sem, máme s Adam’s Vape pro jednoho nejrychlejšího z vás kupón na 199,- Kč a máte tak třeba právě Grape Mint Lemonade zdarma! Kód je VAPEMAGAZIN a platí do dnešní půlnoci. Kód zadejte v košíku po přidání produktu. Tak hodně štěstí! Kupón je již využit.